ROEL - kojec

Kojec Roel wydatnie pomaga w organizacji przestrzeni do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Jego szybki i bezpieczny system składania do niewielkich rozmiarów oraz torba do przenoszenia sprawdzają się nawet w warunkach wakacyjnych wyjazdów. Miękkie podłoże, a także lekkie i wytrzymałe materiały sprawiają, że kojec stanowi znakomite miejsce do zabawy dla dzieci do 2. roku życia.

Duża przestrzeń do zabawy

Sześciokątny kształt kojca stanowi ciekawą i funkcjonalną przestrzeń do zabawy oraz przechowywania dziecięcych akcesoriów.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Intuicyjny mechanizm składania kojca jest łatwy w obsłudze i pozwala na jego złożenie do niewielkich rozmiarów.

Przewiewna siateczka

Ścianki kojca wykonane są z przejrzystego i przewiewnego materiału, który wspomaga prawidłową cyrkulację powietrza.

Torba transportowa

W skład zestawu wchodzi pojemna torba transportowa, która ułatwia przechowywanie i przenoszenie produktu.

Miękkie podłoże i estetyczne wykończenie

Kojec Roel posiada miękkie i elastyczne podłoże, które korzystnie wpływa na stabilizację pozycji dziecka stawiającego pierwsze kroki. Wypełnione jest wysokiej jakości pianką o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości, a wierzchnie obicie spodu kojca pokrywa tkanina odporna na przetarcia i zabrudzenia. Produkt został wyposażony w znakomitą izolację cieplną, dzięki czemu bez problemu można z niego korzystać poza domem.

Przejrzyste i bezpieczne ścianki

Ścianki kojca Roel wykonano z przejrzystego i przewiewnego materiału, który pozwala na prawidłowy przepływ powietrza i umożliwia bieżącą obserwację dziecka. Górna część kojca zawierająca spojenia metalowych elementów, umożliwiających jego składnia i rozkładanie, została zabezpieczona szerokim estetycznym panelem materiałowym, który wzmacnia stabilność konstrukcji i zapobiega ewentualnemu zranieniu w trakcie zabawy. Odpinaną tapicerkę można prać w pralce.

Bezpieczna konstrukcja

Stabilna stalowa konstrukcja kojca posiada zabezpieczenie chroniące produkt przed przypadkowym złożeniem. O zachowanie prawidłowego ustawienia modelu Roel dbają także nóżki wyposażone w podkładki antypoślizgowe. Kojec przeszedł pozytywnie wieloetapową kontrolę wewnętrzną oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 12227. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Łatwe przemieszczanie

Lionelo Roel posiada łatwy w obsłudze system składania do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu znakomicie sprawdza się zarówno w przestrzeniach domowych, jak również w czasie podróży. W tym celu do zestawu produktu została dołączona torba transportowa z praktyczną rączką ułatwiającą przenoszenie.

Specyfikacja

Model:Roel
Maksymalne obciążenie:do 15 kg
Wymiary produktu:118 x 118 x 83 cm
Waga produktu:6,22 kg
Funkcjonalność:szybkie składanie i rozkładanie; zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem; kompaktowe rozmiary po złożeniu; duża przestrzeń do zabawy; miękkie podłoże; przewiewna siateczka zapewniająca optymalną cyrkulację powietrza; odpinana tapicerka nadająca się do prania
Materiały: stal, polipropylen, poliester
Zestaw:kojec, torba transportowa, podkładki pod nóżki (x6), instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF