FIE - kojec

Lionelo Fie to wielofunkcyjny produkt zapewniający dziecku bezpieczną przestrzeń do rozrywki i rozwoju. Miękkie podłoże i kolorowe przewiewne ścianki czynią zabawę przyjemną i stymulującą, a system LockGuard chroni kojec przed samoistnym złożeniem. Dzięki możliwości składania do niewielkich rozmiarów oraz pakownej torbie dołączonej do zestawu produkt jest łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Boczne wejście

Zapinane na zamek wejście do kojca znajduje się w bocznej ściance produktu.

Duża przestrzeń do zabawy

Fie oferuje dużą i wygodną przestrzeń do żywiołowej zabawy.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Efektywny system składania produktu powoduje, że łatwo jest go złożyć do niewielkich rozmiarów i przetransportować.

Torba transportowa

W skład zestawu kojca Fie wchodzi wygodna i pojemna torba transportowa, w której można przenieść złożony produkt.

Wspaniałe warunki do zabawy

Kojec Fie dysponuje miękkim i elastycznym podłożem, które pozytywnie wpływa na stabilizację pozycji małego użytkownika i skutecznie amortyzuje ewentualne upadki. System składania do kompaktowych rozmiarów pozwala na łatwy transport produktu. Kojec przeznaczony jest dla dzieci o maksymalnej wadze 15. kilogramów.

Przewiewne i kolorowe ścianki

Przejrzyste i przewiewne ściany kojca Fie umożliwiają obserwowanie dziecka i gwarantują efektywną cyrkulację powietrza. Boki produktu ozdabiają kolorowe nadruki, które stymulują wyobraźnię pociechy i zachęcają do zabawy.

Bezpieczna rozrywka

Konstrukcja kojca została wyposażona w system LockGuard, który zapobiega samoistnemu złożeniu się modelu Fie. Wieloetapowa wewnętrzna weryfikacja oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikujący potwierdzają wysoki poziom bezpieczeństwa produktu. Kojec spełnia wymogi europejskiego standardu EN 12227. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Koła z blokadą

Kojec posiada 2 koła umożliwiające mu swobodne przesuwanie się po podłożu. Jednocześnie w celu zabezpieczenia dziecka przed niekontrolowanym przemieszczaniem się produktu podczas zabawy zastosowano efektywną blokadę kół.

Specyfikacja

Model:Fie
Maksymalne obciążenie:do 15 kg
Wymiary produktu:76 x 100 x 100 cm
Waga produktu:9,4 kg
Funkcje:funkcja szybkiego składania i rozkładania; boczne wejście zapinane na zamek; przejrzysta siateczka; kompaktowe rozmiary po złożeniu; zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem; 2 kółka z hamulcem do łatwego przemieszczania; wyjmowany materac
Materiały: metal, tworzywo sztuczne, poliester
Zestaw:kojec, torba, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF