TWEE - laktator elektryczny

 

Laktator elektryczny Lionelo Twee to kompaktowe urządzenie służące do odprowadzania pokarmu dla dziecka. Dzięki szeroko rozbudowanemu zakresowi funkcji łatwo dostosować jego pracę do potrzeb karmiącej mamy, a intuicyjna obsługa oraz wytrzymała bateria akumulatorowa pozwalają na komfortowe i bezpieczne stosowanie urządzenia.

Butelki do karmienia

Dzięki butelce i dopasowanemu do niej smoczkowi dziecku można podać świeżo odciągnięty pokarm.

Nie zawiera Bisfenolu A

Laktator Twee wyprodukowany jest z tworzywa niezawierającego szkodliwego Bisfenolu A.

Polecany przy bliźniętach

Dzięki funkcji jednoczesnego odprowadzania mleka z obu piersi Twee polecany jest m.in. w przypadku narodzin bliźniąt.

Odciąganie mleka z jednej lub dwóch piersi jednocześnie

Dzięki zastosowaniu 2. pojemników Twee może odprowadzać pokarm z jednej lub dwóch piersi jednocześnie.

Rozbudowane funkcje i komfort używanie

Lionelo Twee to wysokiej jakości podwójny laktator elektryczny oferujący 9. stopni ssania. Urządzenie umożliwia dobranie najefektywniejszego trybu gromadzenia mleka, a także podanie go bezpośrednio po odprowadzeniu. Komfortowy system równoległego odciągania pokarmu z obu piersi skraca czas trwania tego procesu o połowę. Produkt wyposażono również w funkcję masowania piersi.

Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

Laktator Twee wykonany jest z materiałów niezawierających szkodliwego Bisfenolu A. Do zestawu produktu dołączono miękką nakładkę na piersi niepodrażniającą skóry, dzięki czemu odprowadzanie pokarmu jest bezpieczne i komfortowe.

Wysoką jakość produktu, jego niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania potwierdzają certyfikaty BST oraz CE. Urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Intuicyjna obsługa i długi czas działania

Laktator Twee to kompaktowe i lekkie urządzenie. Wyróżnia się cichą pracą i intuicyjną obsługą, a dotykowy panel z dużym i czytelnym wyświetlaczem LED pozwala skutecznie kontrolować aktualny tryb pracy. Produkt posiada wbudowany akumulator zapewniający mu działanie przez 2. godziny bez przerwy. Dzięki temu rozwiązaniu laktator Twee można swobodnie używać w trakcie podróży.

Bogaty zestaw akcesoriów

W skład zestawu laktatora elektrycznego Lionelo Twee wchodzą liczne akcesoria – 2. butelki do karmienia i nakrętki do butelek, jak również 2. pokrywy przeciwkurzowe, smoczek z nakładką, 2. podstawki do butelki oraz baza i ładowarka. Urządzenie jest kompatybilne z produktami marki Lovi i Avent. Kompleksowe wyposażenie daje możliwość zadbania w pełni o potrzeby żywieniowe pociechy bez konieczności ręcznego odprowadzania pokarmu.

Specifica

Model:Twee
Rodzaj:podwójny
Zasilanie:zasilacz sieciowy USB 5V lub wbudowana bateria 800mAh
Długość pracy na baterii:2 h
Funkcjonalność:9 poziomów ssania; 4 poziomy masażu; 6 poziomów zbierania mleka; możliwość zbierania z jednej lub dwóch piersi jednocześnie; laktator dwufazowy; dotykowy panel LED; wbudowany akumulator; kompatybilność z Lovi i Avent
Materiały:ABS, PP, silikon
Zestaw:pompa, 2 x silikony zasysające, trójnik laktatora, 2 x pokrywy przeciwkurzowe, 2 x butelki do karmienia, 2 x podstawy do butelek, przewód, 2 x nakrętki, 4 x silikonowe nakładki, ładowarka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja: dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF