BART TOUR - rowerek biegowy

Rowerek biegowy Lionelo Bart Tour to pomysł na aktywną i bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. 

Od 2 roku życia

Z rowerka biegowego maluch może bezpiecznie korzystać już od 2 do 5 roku życia lub osiągnięcia wagi 30 kg.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Magnezowa rama, wykonana w technologii bez spawów, jest lekka i odporna na uszkodzenia. Wygodna w przenoszeniu dla dziecka i opiekuna.

Regulacja wysokości

Duży zakres regulacji pozwala ustawić siodełko na wysokości od 35 do 43 cm, a kierownicę od 50 do 57 cm.

Nieprzebijalne koła

Koła z pianki PU, wykonane w nowoczesnej technologii, zapewniają komfort kół pompowanych, a przy tym są lekkie i zupełnie bezobsługowe.

Pierwsze, samodzielne przejażdżki

Rowerek biegowy Lionelo Bart Tour to idealny model na pierwsze próby samodzielnych przejażdżek. Lekka konstrukcja, dzięki zastosowaniu dobrze wyważonej, magnezowej ramy, ułatwia prowadzenie i utrzymanie równowagi. Całość waży zaledwie 3,3 kg. Maluch może więc sam wprowadzić rower pod górkę.

Gwarancja bezpieczeństwa

Certyfikat niezależnego laboratorium badawczego SGS potwierdza solidność konstrukcji i pewność zastosowanych systemów. O ochronę malucha dbają antypoślizgowe rączki, z blokadą zapobiegającą przesuwaniu się oraz gumowa osłonka na łączeniu kierownicy. Ograniczniki skrętu zmniejszają ryzyko przewrócenia się. Produkt spełnia wymagania europejskiej normy EN 71.

Pełna regulacja

Możliwość regulacji wysokości siodełka i kierownicy pozwala w pełni dopasować rowerek do dziecka, zapewniając komfort przejażdżek maluchom w różnym wieku. Niewielki podnóżek zapewnia wygodne ułożenie nóg w momencie, gdy rowerek nabierze prędkości.

Dużo dziecięcej radości

Unikatowy kształt ramy sprawia, że Bart Tour wyróżnia się na tle innych, dziecięcych rowerków. Sportową stylistykę doceni zarówno mały użytkownik, jak i dorosły opiekun. Wbudowany w ramę uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie, gdy małemu odkrywcy zabraknie już sił na przejażdżkę.

Specifica

Model:Bart Tour
Przedział wiekowy:od 2. roku życia
Maksymalne obciążenie:do 30 kg
Wymiary produktu:88 x 39 x 50 cm
Waga produktu:3,3 kg
Regulacja kierownicy:tak, 50 – 57 cm
Regulacja siodełka:tak, 35 – 43 cm
Rodzaj kół:bezobsługowe, nieprzebijalne koła z pianki PU
Wymiary kół:30,5 cm (12 cali)
Funkcjonalność:lekka magnezowa konstrukcja; rama bez spawów; metalowe elementy mocujące i stalowe łożyska; blokada skrętu; wytłoczony podnóżek; uchwyt do przenoszenia
Materiały:stop magnezu, stal
Zestaw:rowerek biegowy, klucz imbusowy, osłonka na kierownicę, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF