LUCA - hulajnoga

Hulajnoga Luca to sprzęt dla wszystkich fanów aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Wzmocniona konstrukcja z lekkiego i wytrzymałego aluminium doskonale sprawdza się na nawierzchniach asfaltowych i brukowanych. To szybki środek transportu, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom i młodzieży, ale dzięki udźwigowi do 100. kilogramów również ich rodzicom.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

W pełni regulowana i lekka konstrukcja hulajnogi sprawia, że jest ona poręczna i łatwa w transporcie.

Mata antypoślizgowa

Lionelo Luca posiada antypoślizgowy podest, który podnosi poziom bezpieczeństwa i likwiduje ryzyko niekontrolowanego ześlizgnięcia się nogi.

Nóżka

Specjalna nóżka ułatwia ustawienie hulajnogi podczas postoju, zapewniając jej stabilną pozycję.

Kompaktowe składanie

Możliwość złożenia sprzętu do niewielkich rozmiarów ułatwia jego transport i przechowywanie.

Wytrzymała konstrukcja na lata

Lionelo Luca to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Ramę i kierownicę pojazdu wykonano z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. Solidna konstrukcja pozwala na użytkowanie produktu przez osoby ważące do 100. kilogramów.

Odporne na ścieranie poliuretanowe koła hulajnogi zostały wyposażone w łożyska klasy ABEC-7, co zwiększa szybkość jazdy. Produkt posiada wydajną amortyzację oraz tylny hamulec, który pełni jednocześnie funkcję błotnika. Pojazd dysponuje antypoślizgowym podestem, a także nóżką podtrzymującą hulajnogę w stabilnej pozycji, gdy jest zaparkowana.

Duża poręczność i wygodne składanie

Model Luca posiada 3-stopniową regulacją wysokości kierownicy oraz ergonomiczne uchwyty, które zmniejszają obciążenie dłoni w trakcie jazdy. System szybkiego składania z podwójnym zabezpieczeniem sprawia, że hulajnoga jest wyjątkowo łatwa w transporcie.

Pojazd przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 14619. Lionelo Luca jest objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Luca
Funkcja:hulajnoga
Przedział wiekowy:nie
Maksymalne obciążenie:do 100 kg
Wymiary produktu:35 x 89 x 82-97 cm
Waga produktu:4,1 kg
Rodzaj kół:poliuretanowe (PU)
Wymiary kół:20 cm (7,87 cala)
Funkcjonalność:3-stopniowa regulacja kierownicy; antypoślizgowe rączki; tylny hamulec; nóżka; mata antypoślizgowa; kompaktowe rozmiary po złożeniu
Materiały:aluminium, stal
Zestaw:hulajnoga, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF