SANDER - fotelik samochodowy (0-36 kg)

Wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania to znaki rozpoznawcze fotelika samochodowego Sander. Został zaprojektowany w taki sposób, by towarzyszyć dziecku od pierwszych dni aż do osiągnięcia przez nie wagi 36 kilogramów. Dwustronny system ISOFIX wraz z pasem Top Tether umożliwiają wygodną podróż tyłem i przodem do kierunku jazdy, a 14-stopniowa regulacja głębokiego zagłówka powoduje, że produkt rośnie wraz z dzieckiem.

Crash tested

Fotelik Sander został przetestowany zderzeniowo w laboratorium Tass International.

Pozycja półleżąca

Kiedy fotelik instalowany jest tyłem do kierunku jazdy, dziecko podróżuje w pozycji półleżącej.

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Produkt umożliwia podróżowanie tyłem i przodem do kierunku jazdy.

ISOFIX + Top Tether

Model Sander wyposażony jest w dwustronny system ISOFIX oraz pas Top Tether, dzięki którym fotelik zachowuje stabilną pozycję w czasie podróży.

Wszechstronna i bezpieczna konstrukcja

Fotelik samochodowy Lionelo Sander wyróżnia się solidną konstrukcją umożliwiającą przewożenie dziecka od pierwszych dni jego życia. Dzięki głębokiemu zagłówkowi głowa i szyja małego pasażera są skutecznie chronione w razie kolizji, a jego 14-stopniowa regulacja powoduje, że fotelik rośnie wraz z pociechą. Produkt wyposażono także w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują maluszka w wygodnej i stabilnej pozycji.

Testy zderzeniowe fotelika

Model Sander przeszedł wieloetapową weryfikację oraz został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Rozwiązania oferowane przez produkt są w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04. Fotelik samochodowy objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Szybki i bezpieczny montaż

Lionelo Sander oferuje możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy w pozycji półleżącej. Produkt instaluje się za pomocą dwustronnego systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether lub samochodowego pasa bezpieczeństwa. Montaż fotelika jest bardzo intuicyjny, a jego obsługa wygodna i bezproblemowa.

Komfortowa regulacja

Model Sander wyposażono w 4-stopniową regulację pochylenia oparcia, co pomaga dostosować ułożenie fotelika do potrzeb dziecka. Produkt dysponuje również 3-warstwową wkładką redukcyjną Dri-Seat, która znacznie poprawia komfort przemieszczania się. Lionelo Sander posiada miękką i przyjemną dla skóry tapicerkę, którą można zdjąć i wyprać w pralce.

Specyfikacja

Model:Sander
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:0 - 36 kg
Kierunek montażu:przodem lub tyłem do kierunku jazdy
Sposób montażu:ISOFIX + Top Theter i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:4-stopniowa regulacja oparcia; 14-stopniowa regulacja zagłówka; dwustronny ISOFIX; wkładka Dri-Seat; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania
Waga produktu:7,5 kg
Wymiary produktu:45 x 53 x 66-83 cm
Materiały:HDPE polietylen, poliester
Zestaw: fotelik samochodowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

SANDER – test zderzeniowy

SANDER – instrukcja montażu