OLIVER - fotelik samochodowy (9-36 kg)

Elegancki fotelik samochodowy Oliver został zaprojektowany z myślą zarówno o młodszych, jak i starszych dzieciach (ważących od 15 do 36 kilogramów). Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają wzmocnienia strefy zagłówka oraz boków fotelika, a także 5-punktowe pasy. O komfortową podróż dbają z kolei 4-stopniowa regulacja oparcia oraz wygodna wkładka Dri-Seat.

CRASH TESTED

Fotelik Lionelo Oliver został przetestowany zderzeniowo w laboratorium Tass International.

Regulacja oparcia

Fotelik wyposażono w 4-stopnią regulację pochylenia oparcia, dzięki czemu łatwo jest dostosować jego ustawienie do bieżących potrzeb dziecka.

Przodem do kierunku jazdy

Model Oliver przeznaczony jest do przewozu dzieci przodem do kierunku jazdy.

ISOFIX + Top Tether

Produkt montowany jest za pomocą systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether i/lub samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo w podróży i certyfikowana jakość

Solidna konstrukcja fotelika Lionelo Oliver została wzmocniona zarówno po bokach, jak i w strefie regulowanego zagłówka wyposażonego w dodatkową poduszkę. Dzięki mocnym 5-punktowym pasom z komfortowymi otulinkami mały pasażer bezpiecznie podróżuje, zachowując prawidłowe ułożenie ciała.

Fotelik samochodowy Oliver został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz testy przeprowadzone przez Ministerstwo Transportu Republiki Czeskiej. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone normą ECE R44/04. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Wysoki komfort i elegancki design

Lionelo Oliver montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX i pasa Top Tether lub samochodowego pasa bezpieczeństwa. Produkt został wyposażony w głębokie wygodne siedzisko o 4-stopniowej regulacji pochylenia oparcia. Do fotelika dołączona została oddychająca wkładka redukcyjna opracowana w technologii Dri-Seat oraz wkładka lędźwiowa. Model Oliver otrzymał eleganckie elementy wykończenia z eko-skóry oraz miękką i przyjemną w dotyku tapicerkę, którą można odpiąć i wyprać w pralce.

Specyfikacja

Model:Oliver
Norma: ECE R44/04
Przedział wagowy:9 - 36 kg
Kierunek montażuprzodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:ISOFIX + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:4-stopniowa regulacja oparcia; 6-stopniowa regulacja głębokiego zagłówka; regulacja pasów zintegrowana z zagłówkiem; wkładka lędźwiowa; wkładka Dri-Seat; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania
Waga produktu:11,4 kg
Wymiary produktu:46 x 59 x 55-74 cm
Materiały:HDPE polietylen, polipropylen, poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

OLIVER – test zderzeniowy

OLIVER – instrukcja montażu