NOA PLUS - fotelik samochodowy (0-13 kg)

Lionelo Noa Plus to fotelik samochodowy z funkcją nosidełka przeznaczony dla maluszków ważących od 0 do 13 kilogramów. Produkt montowany tyłem do kierunku jazdy umożliwia przewóz dzieci praktycznie od pierwszych dni życia. Głębokie, optymalnie wyprofilowane siedzisko zapewnia wysoki standard komfortu i bezpieczeństwa w czasie podróżowania.

Crash tested

Fotelik Lionelo Noa Plus został przetestowany zderzeniowo w laboratorium Tass International.

Tyłem do kierunku jazdy

Model Noa Plus montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Pozycja półleżąca

Głębokie siedzisko fotelika jest wyprofilowane w taki sposób, by móc przewozić dziecko w pozycji półleżącej.

Regulacja rączki

Składana i regulowana rączka nosidełka pozwala na łatwe przenoszenie produktu.

Lekka i bezpieczna konstrukcja

Model Noa Plus to wszechstronny fotelik samochodowy dla niemowląt posiadający również funkcję nosidełka. Waży zaledwie 2,6 kilograma, zachowując przy tym solidną i bezpieczną konstrukcję. Fotelik został wyposażony w 3-punktowe pasy z miękkimi osłonkami, które utrzymują pociechę w optymalnej pozycji i zwiększają poziom jej bezpieczeństwa podczas podróży.

Produkt przetestowany zderzeniowo

Model Noa Plus został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Fotelik samochodowy objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Montaż i funkcjonalność fotelika

Model Noa Plus montowany jest tyłem do kierunku jazdy. Dzięki wygodnym prowadnicom pasów samochodowych instalacja produktu przebiega łatwo i sprawnie. Lekka konstrukcja powoduje, że nadaje się on do używania nie tylko jako regularny fotelik samochodowy, ale również jako nosidełko pozwalające towarzyszyć dziecku w codziennej rutynie rodziców, np. podczas zakupów.

Wygodne siedzisko i dwustronna wkładka

Fotelik został wyposażony w znakomicie wyprofilowane siedzisko i oparcie, które zapewniają odpowiednie warunki rozwoju dla rosnącego kręgosłupa pociechy. Do produktu dołączono dwustronną obracaną wkładkę pozwalającą mniejszym dzieciom lepiej dopasować się do siedziska. Noa Plus posiada łatwą do utrzymania w czystości tapicerkę, którą bez problemu można zdjąć i wyprać ręcznie w temperaturze do 30° C. W zestawie fotelika znajduje się również składny daszek oraz osłona na nóżki.

Specyfikacja

Model:Noa Plus
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:0 - 13 kg
Kierunek montażu:tyłem do kierunku jazdy
Sposób montażu:samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:funkcja nosidełka; wkładka redukcyjna; regulacja rączki; prowadnice pasów samochodowych; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; daszek przeciwsłoneczny
Waga produktu:2,5 kg
Wymiary produktu:43 x 54,5 x 65,5 cm
Materiały:HDPE polietylen, 100% poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, pokrowiec na nóżki, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

NOA PLUS – test zderzeniowy

NOA PLUS – instrukcja montażu