NICO - fotelik samochodowy (9-36 kg)

Fotelik samochodowy Lionelo Nico to udana inwestycja w bezpieczeństwo i komfort dziecka w czasie podróży. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom produkt rośnie wraz z pociechą, co pozwala korzystać z niego zarówno maluszkom, jak i dzieciom w wieku szkolnym. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały zapewniają wysoki poziom wygody i wiele lat rodzinnych wojaży.

Crash tested

Model Nico został poddany testom zderzeniowym realizowanym przez niezależne laboratorium Tass International.

Przodem do kierunku jazdy

Produkt oferuje możliwość podróżowania przodem do kierunku jazdy.

Pasy bezpieczeństwa

Fotelik instalowany jest za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Regulacja zagłówka

Lionelo Nico posiada 5-stopniową regulację zagłówka, dzięki której łatwo dopasować ustawienia produktu do rosnącego dziecka.

Bezpieczne rozwiązania

Masywna bryła fotelika Nico otrzymała wzmocnienia w bocznych częściach konstrukcji oraz w strefie głębokiego zagłówka, a także dodatkową poduszkę zabezpieczającą główkę dziecka. Wygodne podłokietniki zapewniają oparcie dla rąk, niwelując drętwienie i napięcie mięśni w czasie podróży, a w razie wypadku zatrzymują pas na prowadnicy. Lionelo Nico został wyposażony w 5-punktowe pasy, które utrzymują maluszka w optymalnej pozycji.

Testy zderzeniowe fotelika

Model Nico przeszedł wieloetapowy proces weryfikacji i został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Fotelik samochodowy objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Łatwy montaż i modułowa konstrukcja

Modułowa budowa produktu oraz 5-stopniowa regulacja zagłówka sprawiają, że fotelik samochodowy Nico łatwo dostosowuje się do potrzeb małego użytkownika i rośnie wraz z nim. Dla starszych dzieci przewidziano możliwość korzystania z produktu w formie samej podstawki. Model Nico instalowany jest przodem do kierunku jazdy i zabezpieczany samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

Komfortowe warunki podróżowania

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu podróżowania siedzisko modelu Nico otrzymało podwójną piankę dostosowującą się do ciężaru ciała dziecka. Poczucie wygody wzmaga głębokie siedzisko oraz komfortowa wkładka redukcyjna. Fotelik posiada odporną na przetarcia tapicerkę, która jest łatwa do utrzymania w czystości. W przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń wystarczy ją odpiąć i wyprać w pralce.

Specyfikacja

Model:Nico
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:9 - 36 kg
Kierunek montażu:przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:5-stopniowa regulacja głębokiego zagłówka; podstawka dla starszych dzieci; dwustronna wkładka redukcyjna dla młodszych dzieci; wygodne podłokietniki; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; antypoślizgowe nakładki na pasy
Waga produktu:5,4 kg
Wymiary produktu:46.5 x 45,5 x 61-71 cm
Materiały:HDPE polietylen, polipropylen, poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

NICO – test zderzeniowy

NICO – instrukcja montażu