NEAL - fotelik samochodowy (15-36 kg)

Fotelik Neal to znakomite połączenie dynamicznego i eleganckiego designu, a także wysokich standardów komfortu oraz bezpieczeństwa. Produkt został poddany rygorystycznym testom zderzeniowym i uzyskał homologację i-Size. Model Neal posiada szeroki zakres regulacji wysokości zagłówka, dzięki czemu rośnie wraz dzieckiem i może mu towarzyszyć nawet do 12. roku życia.

I-Size

Fotelik posiada homologację i-Size przyznawaną produktom, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy zderzeniowe.

Montaż za pomocą systemu ISOFIX

Produkt instalowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX i pasa bezpieczeństwa lub samego pasa samochodowego.

14-stopniowa regulacja zagłówka

Dzięki 14-stopniowej regulacji zagłówka Lionelo Neal rośnie wraz z dzieckiem, towarzysząc mu od około 4. do 12. roku życia.

Boki wzmocnione EPS

Konstrukcja fotelika została wzmocniona energochłonnymi materiałami, które podnoszą poziom bezpieczeństwa dziecka w przypadku kolizji drogowej.

Solidna konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami

Fotelik samochodowy Neal zaprojektowano z myślą o nieco starszych dzieciach z grupy wzrostowej 100 – 150 centymetrów. Solidna konstrukcja produktu została wzmocniona energochłonnymi materiałami, a szeroki wyprofilowany zagłówek z ochroną boczną zapewnia wysoki standard ochrony głowy i ramion. Lionelo Neal wyposażono również w regulację oparcia oraz wysokości zagłówka.

Homologacja i-Size

Lionelo Neal został stworzony w oparciu o normę i-Size i posiada certyfikat niezależnego laboratorium RDW potwierdzający spełnienie wymogów europejskiego standardu bezpieczeństwa ECE R129. Atest przyznawany jest tym produktom, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy symulujące zderzenia czołowe, boczne i tylne. Model objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Intuicyjny i bezpieczny montaż

Fotelik Neal jest instalowany przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX i pasa samochodowego bądź samego pasa bezpieczeństwa. Montaż produktu jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nie wymaga zbyt wiele czasu. Model Neal został wyposażony także w podwójny system zabezpieczenia przed niechcianym wypięciem z systemu ISOFIX.

Efektywny system wentylacji

Obszerne oparcie z piankowym wypełnieniem zapewnia wysoki komfort przemieszczania się, a wzmocnienie w strefie odcinka lędźwiowego dba o właściwe ułożenie kręgosłupa. Produkt został wyposażony w efektywny system wentylacji, który niweluje nadmierne pocenie i ryzyko przegrzania. Jego działanie wspiera obicie wykonane z przyjaznego dla skóry dziecka materiału, które w razie większych zabrudzeń można zdjąć i wyprać w temperaturze 30° C.

Specyfikacja

Model:Neal
Norma:i-Size
Przedział wagowy:15 - 36 kg
Przedział wzrostowy:100 - 150 cm
Kierunek montażu:przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu: ISOFIX + pas samochodowy lub samochodowy pas bezpieczeństwa
Funkcje:3-stopniowa regulacja oparcia; 14-stopniowa regulacja zagłówka; system zabezpieczający przed niechcianym wypięciem ISOFIX; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania
Waga produktu:7 kg
Wymiary produktu:44 x 48 x 57-80 cm
Materiały:PP polipropylen, poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, prowadnice ISOFIX, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF