LIAM - fotelik samochodowy (0-18 kg)

Lionelo Liam to produkt w sam raz dla najmłodszych miłośników podróży samochodem. Dzięki możliwości instalowania fotelika tyłem do kierunku jazdy mogą z niego korzystać nawet noworodki. Bezpieczna konstrukcja, komfortowe rozwiązania, a także dynamiczny design sprawiają, że Liam łatwo zdobywa uznanie klientów.

Crash tested

Fotelik Lionelo Liam został przetestowany zderzeniowo w laboratorium Tass International.

5-punktowe pasy fotelika

Produkt wyposażony jest w 5-punktowe pasy, które utrzymują maluszka w stabilniej, wygodnej pozycji.

Pozycja półleżąca

Podróżując tyłem do kierunku jazdy, dziecko przewożone jest w pozycji półleżącej.

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Fotelik umożliwia przewożenie dziecka tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Bezpieczne podróżowanie i certyfikowana jakość

Lionelo Liam służy dziecku od pierwszych dni jego życia aż do momentu, gdy osiągnie ono wagę 18. kilogramów. Produkt został wyposażony w szeroki zagłówek posiadający boczne wzmocnienia oraz dodatkową poduszkę utrzymującą głowę dziecka w optymalnej pozycji. Fotelik samochodowy przystosowano do montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy. Model Liam instalowany jest za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Produkt przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy zderzeniowe zrealizowane przez renomowane laboratorium Tass International. Lionelo Liam spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Fotelik objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Wygodne siedzisko

Fotelik Liam dysponuje wygodnym głębokim siedziskiem oraz regulowanym oparciem. Dwustronna miękka wkładka redukcyjna otula małego pasażera i pozwala na lepsze dostosowanie do przestrzeni fotelika. Produkt posiada także łatwą do utrzymania w czystości tapicerkę. W przypadku trudniejszych do usunięcia zabrudzeń obicie można zdjąć i wyprać w pralce.

Specyfikacja

Model:Liam
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:0 - 18 kg
Kierunek montażu:tyłem i przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:3-stopniowa regulacja oparcia; głęboki zagłówek; dwustronna wkładka dla młodszych dzieci; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania
Waga produktu:7,4 kg
Wymiary produktu:45,5 x 51 x 56-63 cm
Materiały:HDPE polietylen, poliester
Zestaw:fotelik, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

LIAM – test zderzeniowy