LEVI SIMPLE - fotelik samochodowy (9-36 kg)

Levi Simple to jeden z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej klasie. Dzięki dużej rozpiętości wagowej (od 9 do 36 kilogramów) może towarzyszyć dziecku od najmłodszych lat aż do osiągnięcia przez nie wieku szkolnego. Solidna konstrukcja oraz szeroki zakres regulacji zagłówka pozwalają fotelikowi rosnąć wraz z dzieckiem, dostosowując się do jego potrzeb.

Crash tested

Fotelik Lionelo Levi Simple został przetestowany zderzeniowo w laboratorium Tass International.

Pasy bezpieczeństwa

Levi Simple montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

5-punktowe pasy fotelika

Produkt wyposażony jest w 5-punktowe pasy, które utrzymują dziecko w stabilniej, wygodnej pozycji.

Regulacja zagłówka

Fotelik posiada 6-stopniową regulację zagłówka, dzięki której łatwo dopasować rozmiary produktu do rosnącego dziecka.

Mocna struktura i certyfikowana jakość

Masywna konstrukcja fotelika Levi Simple została wyposażona we wzmocnienia boczne oraz regulację wysokości zagłówka. Produkty montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Model Levi Simple posiada wygodne podłokietniki, które zapobiegają drętwieniu rąk, a w razie wypadku zatrzymują pas bezpieczeństwa na prowadnicy.

Fotelik samochodowy został poddany wieloetapowej weryfikacji oraz testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Komfortowe rozwiązania

Lionelo Levi Simple posiada głębokie siedzisko z wyprofilowanym oparciem oraz wzmocnieniem lędźwiowym, co czyni podróże bardziej komfortowymi. Do zestawu produktu dołączono miękką wkładkę redukcyjną, która pozwala dostosować ustawienia fotelika samochodowego do potrzeb młodszych dzieci. Materiał, z którego zostało wykonane obicie, jest łatwy to utrzymania w czystości. W przypadku uporczywych zabrudzeń tapicerkę można zdjąć i wyprać w pralce.

Specyfikacja

Model:Levi Simple
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:9 - 36 kg
Kierunek montażu:przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:6-stopniowa regulacja zagłówka; wkładka redukcyjna dla młodszych dzieci; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania
Waga produktu:4,8 kg
Wymiary produktu:44 x 36 x 69 cm
Materiały:HDPE polietylen, 100 % poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

LEVI SIMPLE – test zderzeniowy