LEVI ONE - fotelik samochodowy (9-36 kg)

Fotelik samochodowy Levi One został stworzony z myślą o małych pasażerach w zróżnicowanym wieku. Mogą nim podróżować zarówno bardzo małe dzieci, jak również pociechy w wieku szkolnym. Poza funkcjonalnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa model Levi One oferuje interesujący design w wielu wersjach kolorystycznych.

Crash tested

Model Levi One został poddany testom zderzeniowym realizowanym przez niezależne laboratorium Tass International.

5-punktowe pasy fotelika

Produkt wyposażony jest w 5-punktowe pasy, które utrzymują dziecko w stabilniej, wygodnej pozycji.

Regulacja zagłówka

Fotelik posiada 6-stopniową regulację zagłówka, dzięki której łatwo dopasować rozmiary produktu do rosnącego dziecka.

Wkładka Dri-Seat

W zestawie fotelika znajduje się wkładka redukcyjna dla najmłodszych użytkowników wykonana w technologii Dri-Seat.

Solidna i bezpieczna konstrukcja

Model Levi One został wyposażony we wzmocnienia boczne oraz głęboki zagłówek skutecznie chroniący głowę dziecka. Produkt posiada 5-punktowe pasy, które nienagannie utrzymują małego pasażera we właściwej pozycji, oraz wygodne podłokietniki. Zapobiegają one drętwieniu rąk, a w razie wypadku zatrzymują pas bezpieczeństwa na prowadnicy.

Fotelik testowany zderzeniowo

Fotelik samochodowy Levi One przeszedł wieloetapową weryfikację oraz został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Model Levi One objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Łatwy montaż i modułowa budowa

Dzięki regulacji zagłówka produkt rośnie wraz z dzieckiem i może być używany do około 12. roku życia. Modułowa budowa Levi One daje starszym pociechom opcję wyboru podróżowania w foteliku z oparciem lub przy użyciu samej podstawki. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Komfortowe podróżowanie

Głębokie profilowane siedzisko modelu Levi One oferuje wygodne warunki podróżowania. Do produktu dołączono wkładkę redukcyjną wykonaną w technologii Dri-Seat zapewniającą skórze optymalną wentylację. W przypadku pojawienia się zabrudzeń przyjemną w dotyku tapicerkę wystarczy zdjąć i wyprać. Fotelik oferowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a więc łatwo można dobrać wariant zgodny z preferencjami użytkowników.

Specyfikacja

Model:Levi One
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:9 - 36 kg
Kierunek montażu:przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:6-stopniowa regulacja zagłówka; możliwość korzystania z samej podstawki; wkładka redukcyjna; wkładka Dri-Seat; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; antypoślizgowe nakładki na pasy
Waga produktu:4,4 kg
Wymiary produktu:48 x 46 x 73-83 cm
Materiały:HDPE polietylen, poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

LEVI ONE – test zderzeniowy

LEVI ONE – instrukcja montażu