BRAAM - fotelik samochodowy (0-36 kg)

Przemyślane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oraz duże możliwości regulacji czynią fotelik Lionelo Braam niezwykle wartościową propozycją zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców. Obrotowa baza oraz możliwość przewożenia dziecka tyłem i przodem do kierunku jazdy, a także łatwy montaż za pomocą systemu ISOFIX i nogi stabilizującej sprawiają, że produkt będzie z powodzeniem towarzyszyć maluszkowi przez wiele lat.

RWF

Produkt oferuje możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 18. kilogramów.

ISOFIX + noga stabilizująca

Dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX oraz nogi stabilizującej montaż fotelika jest łatwy i szybki.

Obrót 360 stopni

Obrotowa baza pozwala swobodnie zmienić ustawienie fotelika bez konieczności wypinania go z prowadnic.

Ochrona boczna

Fotelik samochodowy Braam jest wyposażony w obustronny system SideProtect.

Solidna budowa fotelika

Wzmocniona konstrukcja fotelika Lionelo Braam została wyposażona w energochłonne materiały, a także obszerne panele boczne. Produkt dysponuje obustronnym systemem SideProtect pełniącym rolę dodatkowej bariery podczas uderzeń bocznych. Model Braam posiada również regulację zagłówka zintegrowaną z 5-punktowymi pasami fotelika.

Potwierdzona jakość

Fotelik samochodowy Lionelo Braam przeszedł proces wieloetapowej weryfikacji i został poddany testom w niezależnym laboratorium certyfikującym TÜV. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone normą ECE R44/04. Ponadto jest objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Łatwy montaż i baza obrotowa

Lionelo Braam to fotelik o szerokim przedziale wagowym z obracaną podstawą w zakresie 360°, umożliwiającą podróżowanie przodem i tyłem do kierunku jazdy. Opcja rotowania bazą ułatwia także umieszczanie i wyjmowanie dziecka z produktu. Instalacja modelu Braam jest szybka i łatwa dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX wraz z nogą stabilizującą, które gwarantują jego stabilność i zapobiegają przemieszczeniu podczas ewentualnej kolizji.

Połączenie wszechstronności i wygody

W celu zapewnienia wysokiego poziomu komfortu model Braam został wyposażony w miękką i przyjemną w dotyku tapicerkę, którą łatwo utrzymać w czystości. Do zestawu dołączyliśmy również wkładkę redukcyjną wykonaną w technologii Dri-Seat oraz wkładkę lędźwiową. Fotelik dysponuje 5-stopniową regulacją oparcia, co pozwala łatwo dostosować jego ustawienie do wieku oraz potrzeb pociechy. Braam posiada odczepiany daszek chroniący maluszka przed zbyt intensywnym działaniem słońca.

Specyfikacja

Model:Braam
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:0 - 36 kg
Kierunek montażu:tyłem i przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:ISOFIX + noga stabilizująca lub samochodowe pasy bezpieczeństwa + noga stabilizująca
Funkcjonalność:5-stopniowa regulacja oparcia; 9-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z pasami; system ochrony bocznej SideProtect; wkładka Dri-Seat i wkładka lędźwiowa; baza obrotowa 360°
Waga produktu:11,9 kg
Wymiary produktu: 43,6 x 51 x 64-84 cm
Materiały:HDPE polipropylen, 100% poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, daszek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BRAAM – instrukcja montażu