BASTIAAN - fotelik samochodowy (0-36 kg)

Wygodny, bezpieczny i łatwy w montażu. To tylko niektóre z zalet fotelika samochodowego Bastiaan stworzonego z myślą zarówno o najmłodszych, jak i starszych dzieciach. Dzięki obrotowej bazie maluszek może podróżować tyłem do kierunku jazdy, a 4-stopniowa regulacja oparcia pozwala na dostosowanie ułożenia produktu do potrzeb małego podróżnika.

ISOFIX + Top Tether

Produkt montowany jest za pomocą systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether i/lub samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Obrót 360 stopni

Obrotowa funkcja modelu Bastiaan pozwala swobodnie zmienić ustawienie fotelika bez konieczności wypinania go z prowadnic.

Pozycja półleżąca

Kiedy fotelik instalowany jest tyłem do kierunku jazdy, dziecko podróżuje w pozycji półleżącej.

Wkładka Dri-Seat

W zestawie fotelika znajduje się wkładka redukcyjna dla najmłodszych użytkowników wykonana w technologii Dri-Seat.

Bezpieczeństwo w podróży

Możliwość podróżowania w foteliku samochodowym Bastiaan tyłem do kierunku jazdy sprawia, że dziecko może z niego korzystać od pierwszych dni życia. Produkt posiada wzmocnienia bocznych elementów konstrukcji oraz strefy regulowanego zagłówka. Dzięki 4-stopniowej regulacji pochylenia oparcia ustawienie fotelika można w łatwy sposób dostosować do potrzeb dziecka. Bezpieczną podróż zapewniają również 5-punktowe pasy z otulinkami.

Obejrzyj test zderzeniowy TASS INTERNATIONAL

Certyfikowana jakość

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan przeszedł przez wieloetapową weryfikację i został poddany testom w laboratorium certyfikującym TÜV. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Ponadto objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Obrotowa baza i łatwy montaż

Lionelo Bastiaan zapewnia możliwość podróżowania tyłem i przodem do kierunku jazdy. Fotelik został wyposażony w bazę obrotową o zakresie 360°, która pozwala zmienić położenie produktu bez konieczności wypinania go z prowadnic. Model Bastiaan montowany jest za pomocą systemu ISOFIX oraz pasa TopTether i/lub samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Komfortowe podróżowanie

Fotelik posiada znakomicie wyprofilowane siedzisko, a także wkładkę Dri-Seat oraz wkładkę lędźwiową. Miękka i przyjemna w dotyku tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń wystarczy odpiąć poszycie i wyprać w pralce. Model Bastiaan wyposażono także w odpinany daszek, który ma za zadanie chronić pociechę przed zbyt intensywnym działaniem promieni słonecznych.

Specyfikacja

Model:Bastiaan
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy: 0 - 36 kg
Kierunek montażu:tyłem i przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:ISOFIX + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:4-stopniowa regulacja oparcia; pozycja półleżąca tyłem do kierunku jazdy; 7-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z pasami; baza obrotowa 360°; wkładka Dri-Seat; wkładka lędźwiowa; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; daszek przeciwsłoneczny
Waga produktu:9,4 kg
Wymiary produktu:47 x 44 x 64-81 cm
Materiały:100% HDPE polietylen, 100% poliester
Zestaw: fotelik samochodowy, daszek przeciwsłoneczny, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, karta dziecka
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BASTIAAN – instrukcja montażu