BASTIAAN ONE - fotelik samochodowy (0-36 kg)

Fotelik Lionelo Bastiaan One to niezwykle udane połączenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i przyjaznego dla oka designu. Dzięki zastosowaniu bazy obrotowej o zakresie 360° oferuje możliwość przewożenia dziecka przodem i tyłem do kierunku jazdy bez konieczności wypinania produktu z prowadnic. System ISOFIX i pas Top Tether czynią model Bastiaan One łatwym i przyjemnym w montażu, a 5-stopniowa regulacja oparcia zapewnia dziecku znakomite warunki podróżowania.

blank

ISOFIX + Top Tether

Model Bastiaan One montowany jest za pomocą systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether i/lub samochodowego pasa bezpieczeństwa.

blank

Obrót 360°

Obrotowa funkcja modelu Bastiaan One pozwala swobodnie zmienić ustawienie fotelika bez konieczności wypinania go z prowadnic.

blank

Pozycja półleżąca

Kiedy fotelik instalowany jest tyłem do kierunku jazdy, dziecko podróżuje w pozycji półleżącej.

blank

RWF

Produkt oferuje możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy do czasu uzyskania przez dziecko wagi 18. kilogramów.

blank
blank

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One dysponuje solidną konstrukcją o bokach wzmocnionych warstwą EPS. Poziom bezpieczeństwa podróżowania podnoszą 5-punktowe pasy, a szeroki zakres wagowy oraz 8-stopniowa regulacja zagłówka sprawiają, że produkt rośnie wraz z dzieckiem i służy mu przez wiele lat.

blank

Certyfikowana jakość

Model Bastiaan One przeszedł przez wieloetapową weryfikację i został poddany testom w laboratorium certyfikującym TÜV. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Ponadto objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

blank

Łatwy i bezpieczny montaż fotelika

Fotelik oferuje możliwość przewożenia dziecka przodem i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki bazie obrotowej 360° nie trzeba wypinać produktu z prowadnic. Model Bastiaan One można montować za pomocą systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether i/lub samochodowego pasa bezpieczeństwa. Dodatkowo fotelik został wyposażony w rozwiązanie zabezpieczające przed niechcianym wypięciem systemu ISOFIX.

blank

Komfort podróżowania

W modelu Bastiaan One zastosowano 5-stopniową regulacją oparcia, która pozwala znaleźć optymalne ułożenie dla małego podróżnika. O wysoki poziom komfortu dba nie tylko znakomicie wyprofilowane siedzisko, ale również wkładka lędźwiowa oraz oddychająca wkładka Dri-Seat. Miękkie i przyjemne w dotyku obicie fotelika można zdjąć i wyprać. Produkt posiada odpinany daszek, który chroni dziecko przed zbyt intensywnym działaniem promieni słonecznych.

Specyfikacja

Model:Bastiaan One
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy: 0 - 36 kg
Kierunek montażu:tyłem i przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:ISOFIX + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalność:system zabezpieczający przed niechcianym wypięciem ISOFIX; 5-stopniowa regulacja oparcia; pozycja półleżąca tyłem do kierunku jazdy; 8-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z pasami; baza obrotowa 360°; wkładka Dri-Seat i wkładka lędźwiowa; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; daszek przeciwsłoneczny
Waga produktu:13,5 kg
Wymiary produktu:44 x 49 x 58-76 cm
Materiały:PP polipropylen, poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, daszek przeciwsłoneczny, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF