ASTRID - fotelik samochodowy (0-13 kg)

Łącząc funkcję fotelika samochodowego z nosidełkiem, stworzyliśmy wszechstronny i bezpieczny produkt dla najmłodszych pasażerów. Model Astrid został wyposażony w lekką konstrukcję zbudowaną z energochłonnych materiałów, która zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale również znakomity komfort podróżowania. Produkt jest kompatybilny z wózkami posiadającymi uniwersalne adaptery.

3-punktowe pasy fotelika

Utrzymują dziecko we właściwej pozycji i zwiększają poziom jego bezpieczeństwa w czasie podróży.

Pozycja półleżąca

Produkt oferuje możliwość podróżowania w pozycji półleżącej, która nie tylko zapewnia bezpieczeństwo i wygodę, ale sprzyja też spaniu w czasie przejazdu.

Regulacja rączki

Składana i regulowana w 3. miejscach rączka nosidełka pozwala na łatwe przenoszenie produktu.

Tyłem do kierunku jazdy

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa Lionelo Astrid montowana jest tyłem do kierunku jazdy.

Bezpieczeństwo w podróży

Model Astrid to funkcjonalne połączenie nosidełka i fotelika samochodowego dla niemowląt. Produkt dysponuje lekką i wytrzymałą konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości energochłonnych materiałów amortyzujących siłę potencjalnego uderzenia i zagłówkiem zabezpieczającym głowę dziecka w przypadku kolizji bocznej. Nosidełko zostało wyposażone w daszek oraz regulowaną w 3. miejscach rączkę ułatwiającą przenoszenie produktu.

Certyfikowana jakość

Fotelik samochodowy został wyposażony w 3-punktowe pasy o 2-stopniowej regulacji wysokości oraz klamrę renomowanej firmy ITW. Model Lionelo Astrid przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz został poddany testom w laboratorium certyfikującym TÜV. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez normę ECE R44/04. Fotelik objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Montaż i funkcjonalność fotelika

Model Astrid montowany jest za pomocą pasów bezpieczeństwa tyłem do kierunku jazdy. Dzięki wygodnym prowadnicom pasów samochodowych instalacja fotelika przebiega łatwo i sprawnie. Produkt jest kompatybilny z uniwersalnymi adapterami, dzięki czemu pasuje do stelaży wielu popularnych wózków, np. Lionelo Amber.

Komfort i wszechstronność

Fotelik Astrid wyposażony został we wkładkę redukcyjną wykonaną w systemie Dri-Seat. Charakteryzuje się ona właściwościami termoregulacyjnymi oraz kompozytową budową, która znacznie poprawia komfort podróżowania. W zestawie produktu znajduje się także trapezowa wkładka lędźwiowa. Lionelo Astrid posiada łatwą do utrzymania w czystości tapicerkę z tkaniny o właściwościach termoregulacyjnych.

Specyfikacja

Model:Astrid
Norma:ECE R44/04
Przedział wagowy:0 - 13 kg
Kierunek montażu:tyłem do kierunku jazdy
Sposób montażu:samochodowe pasy bezpieczeństwa
Funkcjonalności:2 w 1: fotelik samochodowy i nosidełko; 2-stopniowa regulacja wysokości pasów; 3-stopniowa regulacja uchwytu; kompatybilność z uniwersalnymi adapterami; klamra pasów firmy ITW; wkładka lędźwiowa; wkładka Dri-Seat; odpinana tapicerka nadająca się do prania
Waga produktu:3,40 kg
Wymiary produktu:46 x 35 x 69 cm
Materiały:PP polipropylen, EPS, poliester
Zestaw:fotelik, wkładka redukcyjna Dri -Seat, wkładka lędźwiowa, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF