ANTOON RWF - fotelik samochodowy (0-18 kg)

Antoon RWF to wszechstronny fotelik samochodowy, który niezawodnie łączy wygodę i wysoką jakość użytych materiałów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, co potwierdza homologacja i-Size. Jego niezaprzeczalną zaletą jest możliwość przewożenia maluszka tyłem do kierunku jazdy przez cały okres korzystania z fotelika, jak również bogaty zestaw elementów podwyższających poziom bezpieczeństwa produktu.

i-Size

Fotelik posiada homologację i-Size, co oznacza, że przeszedł rygorystyczne testy zderzeniowe.

ISOFIX + noga stabilizująca

Dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX oraz nogi stabilizującej montaż fotelika jest łatwy i szybki.

Obrót 360°

Obrotowa funkcja modelu Antoon RWF pozwala swobodnie zmienić ustawienie fotelika bez konieczności wypinania go z prowadnic.

Ochrona boczna

Zastosowanie wzmocnień bocznych SIPS podnosi poziom ochrony głowy i tułowia dziecka.

Bezpieczeństwo w podróży

Wytrzymała konstrukcja fotelika Antoon RWF została wyposażona w energochłonne materiały oraz wzmocnienia boczne SIPS chroniące głowę i tułów dziecka. Produkt dysponuje poduszką piankową wykonaną z materiału memory foam, która plastycznie dostosowuje się do kształtu głowy. Dziecko zabezpieczają 5-stopniowe pasy z otulinkami oraz klamra szwedzkiej firmy Holmbergs. Do zestawu fotelika dodano również odłączany daszek chroniący maluszka przed zbyt intensywnym słońcem.

Homologacja i-Size

Fotelik Antoon RWF został stworzony w oparciu o normę i-Size i posiada certyfikat niezależnego laboratorium TÜV potwierdzający spełnienie wymogów europejskiego standardu bezpieczeństwa ECE R129. Atest przyznawany jest tym produktom, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy symulujące zderzenia czołowe, boczne i tylne. Model objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Montaż i funkcjonalność fotelika

Obrotowa baza o zakresie 360° umożliwia przewożenie dziecka przodem i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki bezpiecznemu systemowi ISOFIX oraz nodze stabilizującej instalacja fotelika jest łatwa i powoduje, że Antoon RWF zachowuje optymalne ustawienie oraz oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie podróży.

Wszechstronne i komfortowe rozwiązania

Model Antoon RWF został wyposażony w 5-stopniową regulację pochylenia oparcia oraz 10-stopniową regulacją zagłówka. Aby zapewnić najmłodszym wysoki komfort podróżowania, do zestawu fotelika dołączono wkładkę lędźwiową oraz Dri-Seat. Fotelik dysponuje miękkim, elastycznym i wytrzymałym obiciem, które łatwo jest utrzymać w czystości.

Specyfikacja

Model:Antoon RWF
Norma:i-Size
Przedział wagowy:0 - 18 kg
Przedział wzrostowy:40 - 105 cm
Kierunek montażu:tyłem i przodem do kierunku jazdy
Sposób montażu:ISOFIX + noga stabilizująca
Funkcjonalność:5-stopniowa regulacja oparcia; 10-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z pasami; energochłonne materiały (EPS, PP, memory foam); wzmocnienia boczne SIPS; baza obrotowa 360°; oddychająca wkładka Dri-Seat; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; daszek chroniący przed promieniami słonecznymi
Waga produktu:12,4 kg
Wymiary produktu: 44 x 55 x 87-132,5 cm
Materiały:polipropylen (PP), styropian EPS, memory foam, 100% poliester
Zestaw:fotelik samochodowy, daszek przeciwsłoneczny, nakładki ISOFIX, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF