ROBIN - leżaczek - bujaczek

Lionelo Robin to niezwykły bujaczek oferujący szereg innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na codzienny komfort jego użytkowania. Regulowane oparcie siedziska i szerokie możliwości dostosowania produktu do preferencji dziecka czynią go przyjaznym zarówno dla maluszka, jak i rodziców zyskujących więcej czasu dla siebie.

Regulacja oparcia

Bujaczek Robin umożliwia łatwą zmianę ustawienia oparcia do pozycji leżącej lub siedzącej.

Czujnik płaczu

Wbudowany w bujaczek czujnik wykrywa płacz dziecka i włącza automatyczne bujanie mające na celu uspokojenie maluszka.

Elektryczna karuzela

W zestawie produktu znajduje się karuzela z 3. maskotkami i projektorem emitującym delikatne kolorowe światła.

Timer

Czasomierz pozwala zaprogramować automatyczne wyłączenie funkcji bujania po 8., 15. lub 30. minutach.

Innowacyjne rozwiązania

Model Robin automatycznie dostosowuje zakres bujania do wagi maluszka, a także umożliwia wybór jednej z 8. prędkości kołysania. Wbudowany czasomierz pozwala zaprogramować moment wyłączenia funkcji bujania. Produkt posiada cichy mechanizm działania oraz czujnik, który po zarejestrowaniu ruchu lub płaczu dziecka, automatycznie włącza kołysanie. W zestawie znajduje się także karuzela z zabawkami i projektorem emitującym delikatne kolorowe światła.

Bezpieczna konstrukcja i potwierdzona jakość

Stabilna metalowa konstrukcja bujaczka została wyposażona w antypoślizgowe podkładki, które niwelują ryzyko porysowania podłogi. Komfortowe siedzisko modelu Robin posiada regulację oparcia pozwalającą ustawić je w pozycji leżącej i siedzącej. Bezpieczeństwa maluszka strzegą 5-punktowe pasy zapobiegające jego wypadnięciu z leżaczka.

Lionelo Robin przeszedł proces wieloetapowej weryfikacji i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Bujaczek spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa 12790. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Wszechstronne akcesoria

Bujaczek Robin wyposażono w karuzelę z maskotkami i projektorem oraz zestaw 12. wgranych melodii i dźwięków natury. Dzięki moskitierze, która skutecznie chroni przed owadami, maluszek może beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu. Miękkie oparcie z zagłówkiem zapewnia prawidłową pozycję ciała i podparcie dla główki dziecka. Przyjemna w dotyku tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości, a w wypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń można ją zdjąć i wyprać ręcznie w temperaturze 30 °C.

Kompaktowe składanie i mobilność

Konstrukcja leżaczka pozwala rozłożyć i złożyć go w zaledwie kilka chwil. Składanie produktu do niewielkich rozmiarów pomaga w jego przechowywaniu. Kompaktowe gabaryty oraz specjalny uchwyt do przenoszenia powodują, że Robin znakomicie sprawdza się w transporcie. Bujaczek może być zasilany prądem poprzez bezpośrednie podłączenie do gniazdka, jak i na baterie, dzięki czemu bez problemu zdaje egzamin, np. podczas wakacyjnych podróży.

Specyfikacja

Model:Robin
Funkcja:bujaczek
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Zasilanie:baterie lub sieciowe baterie: 4 x AA, zasilacz 5.8V 800mA, brak baterii w zestawie
Wymiary produktu:bez karuzeli: 66 x 63 x 80 cm, z karuzelą: 66 x 63 x 104 cm, złożony: 66 x 31 x 80 cm
Waga produktu:4.6 kg
Regulacja oparcia:2-stopniowa
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Funkcjonalność:8 prędkości bujania; automatyczne dostosowanie zakresu bujania do wagi dziecka; antypoślizgowe podkładki; składanie do kompaktowych rozmiarów; elektryczna karuzela; czujnik płaczu aktywujący bujanie; timer; zestaw 12 wgranych melodii
Materiały:metal, bawełna, poliester
Zestaw:bujaczek, karuzela z zabawkami, moskitiera, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF