HENNY - leżaczek z funkcją huśtania

Lionelo Henny to interaktywny leżaczek z funkcją huśtania, który stwarza maluszkowi znakomite warunki do wypoczynku i zabawy. Dzięki zastosowaniu 3-stopniowej regulacji oparcia miękką gondolę można w łatwy sposób przekształcić w głębokie siedzisko. Henny automatycznie dostosowuje zakres bujania do wagi dziecka, a regulowane 5-punktowe pasy zapewnią małemu użytkownikowi należyte bezpieczeństwo.

Elektryczna karuzela

Karuzela z zabawkami i projektorem emitującym światła w 7. kolorach wpływa pozytywnie na wyobraźnię i rozwój maluszka.

Odtwarzanie MP3 z USB

Oprócz 12. wbudowanych melodii i dźwięków natury bujaczek Henny umożliwia słuchanie ulubionych piosenek w formacie MP3 poprzez podłączenie odtwarzacza z wtyczką USB.

Regulacja oparcia

Henny posiada 3-stopniową regulację oparcia zapewniającą odpowiednie ułożenie dziecka podczas snu i zabawy.

Timer

Wbudowany czasomierz pozwala ustawić czas bujania na 8, 15 i 30 minut, a także dostosować jego prędkość do wagi dziecka.

Szeroki zakres regulacji

Leżaczek Lionelo Henny można stosować od pierwszych dni życia dziecka. Ergonomiczna konstrukcja produktu pozwala przekształcić gondolę w miękkie i bezpieczne siedzisko. Henny posiada 3 stopnie regulacji oparcia, a obrót siedziska w zakresie do 115° umożliwia opiekunowi zwrócenie pociechy twarzą do siebie bez konieczności przestawiania całego leżaczka. Henny automatycznie dobiera zakres huśtania do wagi dziecka, a wyjątkowo cichy mechanizm zapewnia płynne i spokojne kołysanie.

Wygoda i poczucie bezpieczeństwa

Solidna stalowa rama leżaczka Henny gwarantuje stabilność produktu, a charakterystyczna konstrukcja gondoli (KangooComfort) zwiększa poczucia komfortu dziecka. O bezpieczeństwo maluszka dbają 5-punktowe pasy.

Model Henny przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia rygorystyczne wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 12790. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Komfortowy wypoczynek

Leżaczek Henny został wyposażony w karuzelę z pluszowymi maskotkami oraz projektor emitujący światło w 7. kolorach. Produkt posiada również 12 wgranych melodii i dźwięków natury, które działają uspokajająco na maluszka. Henny umożliwia słuchanie piosenek w formacie MP3 za sprawą odtwarzacza z wtyczką USB. Ponadto dysponuje tapicerką wykonaną z materiału łatwego do utrzymania w czystości.

W domu i na świeżym powietrzu

Do bujaczka dołączono moskitierę z przewiewnej siateczki, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz skutecznie chroni przed insektami. Akcesorium doskonale sprawdza się na tarasie czy w przydomowym ogrodzie, kiedy maluszek relaksuje się na świeżym powietrzu. Ponadto Henny został wyposażony w antypoślizgowe nakładki zapobiegające rysowaniu podłogi oraz przemieszczaniu się huśtawki w trakcie jej używania.

Specyfikacja

Model:Henny
Funkcje:bujaczek
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Zasilanie:baterie lub sieciowe, rodzaj i liczba baterii: 4 x R20 (D), rodzaj zasilacza - 5,8V 800mA, brak baterii w zestawie
Wymiary produktu:118,5 x 102 x 89,5 cm
Waga produktu:13 kg
Regulacja oparcia:3-stopniowa
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Funkcjonalność:obrót siedziska o 115°; elektryczna karuzela z projektorem; 5 prędkości bujania; 12 melodii i dźwięki natury; dostosowanie zakresu bujania do wagi
Materiały:stal, bawełna, poliester
Zestaw:bujaczek, moskitiera, 6 wiszących zabawek, zasilacz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF POBIERZ DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI PDF