TULIA - bramka ochronna

Łatwa w instalacji barierka ochronna Tulia skutecznie zapobiega niekontrolowanym wizytom dziecka w miejscach, które mogą zagrażać jego bezpieczeństwu. Dzięki swojej elastyczności łatwo dopasowuje się do różnego rodzaju przejść, a podwójne zabezpieczenie uniemożliwia maluszkowi przeforsowanie zapory. Z kolei brak progu zapewnia dziecku oraz jego opiekunom swobodne przemieszczanie się bez ryzyka potknięcia.

Brak progu

Barierka nie posiada progu, co niesie za sobą brak ryzyka potknięcia się dziecka czy rodzica.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Forma rolety pozwala zwinąć barierkę do kompaktowych rozmiarów, pozostawiając ją jednocześnie w gotowości do użycia.

Łatwa instalacja

Barierka może być montowana na wszelkiego rodzaju ścianach. W zestawie produktu znajdują się 3 komplety mocowań.

Podwójne zabezpieczenie

Produkt wyposażony jest w system ClipGuard oraz zatrzaski umożliwiające otwarcie bramki.

Ochrona przed potencjalnym niebezpieczeństwem

Mali odkrywcy nie ustają w próbach poznawania nowych miejsc i rzeczy. W ten sposób narażają się jednak na liczne zagrożenia. Bramka ochronna Tulia skutecznie wyznacza bezpieczną przestrzeń i odgradza pomieszczenia, do których dziecko nie powinno mieć wstępu. Dla maluszka oznacza to pozbawioną ryzyka zabawę, a dla rodziców spokój i pewność, że nic mu nie grozi. Dzięki pomysłowej konstrukcji i idącej za tym wszechstronności Tulia łatwo dostosowuje się nawet do najbardziej nietypowych przejść.

Prosty montaż i wysoka trwałość

Barierka ochronna Tulia nadaje się do montażu na różnego typu ścianach, m.in. drewnianych czy betonowych. W zestawie produktu znajdują się 3 komplety mocowań do instalacji w różnych miejscach. Funkcja Clip On/Off pozwala na bezproblemowe przepinanie barierki między pomieszczeniami. Jej lekkość i konstrukcja sprawiają, że jest bardzo łatwa do przeniesienia. Rozpiętość rolety wynosi do 140 centymetrów, a możliwość rozwijania i zwijania stosownie do szerokości przejścia, w którym ma być zastosowana, czyni ją niezwykle uniwersalną. Produkt wykonany jest z trwałego materiału syntetycznego, odpornego na działania promieni UV oraz deszczu. Dzięki temu barierka może być stosowana nie tylko wewnątrz pomieszczeń, a również na zewnątrz.

Bezpieczne rozwiązania

Lionelo Tulia posiada mechanizm otwierania z podwójnym zabezpieczeniem. Produkt został wyposażony w system ClipGuard z przyciskiem blokującym zwijanie i rozwijanie rolety, który posiada wskaźnik informujący o działającej ochronie. Przełącznik znajduje się w trudnodostępnym dla dziecka miejscu, co uniemożliwia maluszkowi otwarcie barierki. Ponadto do jej rozsunięcie może dojść tylko w przypadku odblokowania zatrzasków. Produkt wyposażony jest w tzw. pamięć długości, która powoduje, że jakakolwiek forma kolizji z roletą nie spowoduje jej zwinięcia. Dzięki przyjętym rozwiązaniom rodzice nie muszą się obawiać, że dziecko przeforsuje zabezpieczenia.

Tulia została poddana szeregowi wewnętrznych kontroli, jak również testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Barierka ochronna objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Komfortowe użytkowanie

Barierka ochronna stanowi nie tylko zabezpieczenie przed opuszczeniem przez dziecko bezpiecznej strefy aktywności, ale jest również elementem wystroju wnętrz. Dlatego Tulia oferowana jest w stonowanej i ponadczasowej gamie kolorów, które znajdą zastosowania w każdej przestrzeni. Poza uniwersalnym designem produkt można łatwo zwinąć do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu nie jest inwazyjna dla funkcjonalności i estetyki pomieszczeń.

Projektując ten model barierki, zadbaliśmy, aby otrzymała wyprofilowane i zaokrąglone krawędzie, które niwelują ryzyko skaleczeń czy otarć. Ponadto produkt nie posiada progu, co usuwa niebezpieczeństwo potknięcia się o niego, a także ułatwia sprzątanie, np. odkurzaczom automatycznym. Dzięki miękkości materiału, nowoczesnym zabezpieczeniom oraz neutralnej estetyce Tulia stanowi znakomitą alternatywę dla klasycznych produktów tego typu.

Specyfikacja

Model:Tulia
Miejsce montażu:drzwi, schody
Sposób montażu:wiercenie
Szerokość montażu:7 - 140 cm
Wymiary produktu:93 x 5 x 7-140 cm
Waga produktu:1,8 kg
Funkcjonalność:otwieranie jednostronne; podwójne zabezpieczenie; łatwa instalacja; funkcja stałego otwarcia; blokada, możliwość dostosowania szerokości montażowej do przejścia; miękki i wytrzymały materiał; odporność na warunki atmosferyczne
Materiały:aluminium, stal, poliester, PCV, nylon, polioksymetylenowy materiał (POM)
Zestaw:barierka, 3 komplety montażowe, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF