TRUUS SLIM LED - bramka ochronna

Lionelo Truus Slim LED to niezawodny produkt określający bezpieczną przestrzeń, w której dziecko może się przemieszczać. Łatwy i bezinwazyjny montaż, a także funkcjonalność oraz uniwersalny design sprawiają, że bramka znajduje zastosowanie niemal w każdym rodzaju wnętrz, a lampka LED oraz mechanizm otwierania z podwójnym zabezpieczeniem zwiększają komfort użytkowania i poziom bezpieczeństwa maluszka.

blank

Montaż bez wiercenia

Barierka instalowana jest rozporowo i nie wymaga nawiercania ścian ani przytwierdzania jej do nich.

blank

Niski próg

Truus Slim LED posiada zaokrąglony próg o wysokości 1,5 centymetra, zmniejszając w ten sposób możliwość potknięcia i ułatwiając sprzątanie odkurzaczom automatycznym.

blank

Otwieranie w dwie strony

Drzwi bramki otwierają się w obu kierunkach, pozytywnie wpływając na funkcjonalność i komfort korzystania z produktu.

blank

Dioda LED

Produkt wyposażony jest w lampkę LED z czujnikiem zmierzchu. Dioda działa do 240. godzin na jednej baterii.

blank
blank
blank

Całodobowa ochrona

Domowe i przydomowe przestrzenie wzbudzają w dziecku najgłębsze pokłady ciekawości, jednak nie zawsze są dla niego bezpieczne. Barierka ochronna Truus Slim LED została stworzona po to, by rodzice świadomie mogli określać strefę, w której może przemieszczać się maluszek, podnosząc tym samym poziom bezpieczeństwa małego odkrywcy, jak i dbając o własny spokój. Produkt został wyposażony w lampkę LED z czujnikiem zmierzchu. Kiedy sensor wykryje, że w pomieszczeniu zapada zmrok, uruchamia diodę oświetlającą barierkę, dzięki czemu pozostaje ona dobrze widoczna w godzinach nocnych i niweluje ryzyko wpadnięcia na nią w ciemności. Dioda świeci do 240. godzin na jednej baterii AAA.

blank

Łatwy montaż i duży zakres wymiarowy

Barierka Truus Slim LED jest bardzo łatwa w montażu. Nie wymaga nawiercania ścian czy framug, ponieważ instalowana jest rozporowo, a dzięki szerokiemu zakresowi wymiarowemu od 75. do 85. centymetrów wpisuje się w wymagania różnych przejść. Istnieje również możliwość dołączenia rozszerzeń pozwalających zwiększyć szerokość montażową do 105. centymetrów.

blank

Wysoki poziom bezpieczeństwa

W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa użytkowania barierki Truus Slim LED zdecydowaliśmy się na zastosowanie w produkcie mechanizmu otwierania z podwójnym zabezpieczeniem. Przejście do odgrodzonego bramką pomieszczenia jest możliwe dopiero po naciśnięciu przycisku i uniesieniu drzwi. Kombinacja tych czynności skutecznie uniemożliwia dziecku otwarcie barierki. W ten sposób rodzice zyskują zapewnienie, że ich pociecha nie wymknie się niepostrzeżenie poza wyznaczoną przez nich strefę. Jednocześnie zaokrąglone krawędzie bramki zapobiegają ryzyku otarć i skaleczeń przy próbach jej otwarcia przez maluszka.

Ponadto model Truus Slim LED został poddany szeregowi wewnętrznych kontroli oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1930. Barierka została objęta dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

blank

Łatwe i wygodne użytkowanie

Tworząc barierkę Truus Slim LED, dążyliśmy do tego, aby nie tylko współtworzyła bezpieczną strefę dla dziecka, ale również ułatwiała życie rodzicom. Dlatego wyposażyliśmy produkt w funkcję automatycznego zamykania, co jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy opiekunowie mają zajęte ręce i nie mogą domknąć barierki manualnie. Możliwe jest również  otwieranie jej w obu kierunkach, a funkcja AutoStop sprawia, że w momencie rozwarcia drzwiczek o kąt większy niż 90° następuje blokada zamknięcia. Truus Slim LED posiada zaokrąglony próg o wysokości 1,5 centymetra, minimalizując tym samym prawdopodobieństwo potknięcia oraz ułatwiając sprzątanie odkurzaczom automatycznym. Konstrukcja barierki posiada także wydzielone miejsce na listwę podłogową, co powoduje, że produkt łatwiej jest dopasować do podłoża. Funkcjonalność i uniwersalna kolorystyka Truus Slim LED powodują, że bramka znakomicie sprawdza się w każdym rodzaju wnętrz.

Specyfikacja

Model:Truus Slim Led
Miejsce montażu:drzwi
Sposób montażu:rozporowo, bez użycia śrub
Szerokość montażowa:75-85 cm, z przedłużkami do 105 cm
Wymiary produktu:75-105 x 3 x 76,5 cm
Waga produktu:6 kg
Funkcjonalność:łatwy rozporowy montaż; duża szerokość montażowa; automatyczne zamykanie; otwieranie dwustronne; blokada zamknięcia w pozycji 90°; dwustopniowy system zabezpieczenia przed otwarciem; czujnik zmierzchu z włącznikiem; dioda LED oświetlająca barierkę w nocy
Materiały:metal, tworzywo sztuczne
Zestaw:barierka, 2 x przedłużki 10cm, plastikowe nakładki z taśmą 3M, klucz montażowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

TRUUS SLIM LED – instrukcja montażu