TRUUS SLIM - bramka ochronna

Bramka ochronna Truus Slim zapobiega niekontrolowanym wizytom dziecka w tych częściach domu, gdzie może natknąć się na niebezpieczeństwo. Prosty i bezszkodowy dla ścian montaż, a także system podwójnego zabezpieczenia przed otwarciem sprawiają, że rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Montaż bez wiercenia

Truus Slim instalowany jest rozporowo, dzięki czemu nie wymaga nawiercania ścian i przytwierdzania go do nich.

Niski próg

Bramka posiada zaokrąglony próg o wysokości 1,5 centymetra, niwelując w ten sposób możliwość potknięcia i ułatwiając sprzątanie odkurzaczom automatycznym.

Otwieranie w dwie strony

Drzwi bramki otwierają się w obu kierunkach, co pozytywnie wpływa na funkcjonalność i komfort korzystania z produktu.

Podwójne zabezpieczenie

Produkt wyposażony jest w podwójne zabezpieczenie zapobiegające niekontrolowanemu otwarciu bramki przez dziecko.

Ochrona przed potencjalnym niebezpieczeństwem

Dzieci bywają bezkompromisowe w odkrywaniu nowych miejsc i rzeczy, jednak nie potrafią dokonać racjonalnej oceny bieżącego poziomu bezpieczeństwa. Dlatego też stworzyliśmy bramkę ochronną Truus Slim, która niweluje próby niekontrolowanych odwiedzin miejsc będących niebezpiecznymi dla maluszka. Ograniczenie przestrzeni, po której przemieszcza się pociecha, daje rodzicom pewność, że dziecku nic nie grozi.

Prosty montaż i wysoka trwałość

Montaż bramki Truus Slim nie wymaga nawiercania ścian, ponieważ jest instalowana rozporowo. Produkt posiada szeroki zakres wymiarowy od 75. do 85. centymetrów, co pozwala na łatwiejsze jego dostosowanie do wymagań różnych przejść. Po dołożeniu dodatkowych rozszerzeń może również stanowić efektywne zabezpieczenie schodów, a szerokość produktu zwiększa się wówczas do 105. centymetrów.

Bezpieczne rozwiązania

Truus Slim został wyposażony w inteligentne rozwiązanie w postaci mechanizmu otwierania z podwójnym zabezpieczeniem. Aby przejść przez bramkę ochronną, należy jednocześnie nacisnąć przycisk i unieść drzwi. Koordynacja tych dwóch aspektów oraz ciężar ruchomej części produktu uniemożliwiają małemu odkrywcy samodzielne przeforsowanie zabezpieczeń. Dlatego przyjęte rozwiązania są tak skuteczne.

Barierka ochronna Truus Slim została poddana szeregowi wewnętrznych kontroli, jak również testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS, które potwierdzają, że produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1930. Ponadto bramka objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Komfortowe użytkowanie

Bramka ochronna jest elementem zabezpieczenia przed opuszczeniem przez dziecko bezpiecznej strefy. Jednak zdajemy sobie sprawę, że pełni także rolę elementu wystroju wnętrz. Dlatego Truus Slim oferowany jest w stonowanej i ponadczasowej gamie kolorów, które znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Zaokrąglone krawędzie bramki niwelują ryzyko, że przy próbie otwarcia jej zabezpieczonych drzwi dziecku stanie się krzywda.

Truus Slim został wyposażony także w zaokrąglony próg o wysokości 1,5 centymetra, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko potknięcia oraz umożliwia odkurzaczom automatycznym bezproblemowe sprzątanie. Ponadto produkt dysponuje wydzielonym miejscem na listwę podłogową, dzięki czemu zyskuje większą możliwością dopasowania do podłoża.

Specyfikacja

Model:Truus Slim
Miejsce montażu:drzwi
Sposób montażu:rozporowo, bez użycia śrub
Szerokość montażowa:75-85 cm; z przedłużkami do 105 cm
Wymiary produktu:75-105 x 3 x 76,5 cm
Waga produktu:6,64 kg
Funkcje:łatwy rozporowy montaż; duża szerokość montażowa; otwieranie dwustronne; dwustopniowy system zabezpieczenia przed otwarciem; wydzielone miejsce na listwę podłogową
Materiały:metal, tworzywo sztuczne
Zestaw:barierka; 2 x przedłużki 10cm, plastikowe nakładki z taśmą 3M, klucz montażowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

TRUUS SLIM – instrukcja montażu