EVA - barierka ochronna

Barierka ochronna Eva dba o bezpieczny sen dziecka, chroniąc je przed zsunięciem się z łóżka rodziców. Łatwy montaż i wysokiej klasy rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa oraz komfort wypoczynku powodują, że produkt stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych łóżeczek.

blank

Pasy do montażu

Pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji nawet wtedy, gdy dziecko napiera na nią swoim ciężarem.

blank

Podwójne zabezpieczenie

Obok pasów SecureBelt barierka wyposażona jest także w mechanizm zapobiegający niekontrolowanemu składaniu się produktu.

blank

Przewiewna siateczka

Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w zagrodzonej części posłania.

blank

Łatwa instalacja

Barierkę można zainstalować za pomocą śrub i uchwytów dołączonych do zestawu lub wsunąć ją między ramę łóżka i materac.

blank
blank
blank

Łatwy montaż i bezpieczny sen

Barierka ochronna Eva powstała w odpowiedzi na obawy rodziców o bezpieczeństwo dziecka śpiącego wraz z nimi przez pierwsze miesiące swojego życia. Dzięki produktowi opiekunowie mogą zapomnieć o niepokoju związanym z potencjalnym zsunięciem się maluszka z posłania na podłogę. Lionelo Eva skutecznie zabezpiecza przestrzeń łóżka, dbając o sen dziecka i spokój rodziców. Stanowi pomysłową alternatywę dla dziecięcych łóżeczek i jest bardzo łatwa w montażu.

Prawidłowej instalacji barierki można dokonać na 2 sposoby – poprzez wsunięcie jej pomiędzy ramę łóżka i materac lub montaż za pomocą śrub i uchwytów dołączonych do zestawu Lionelo Eva. Kiedy maluszek przebywa w oddzielnym łóżeczku, produktu nie trzeba demontować. Dzięki temu, że barierka całkowicie się składa, łatwo jest wrócić do pierwotnej formy posłania.

blank

Wysoki komfort korzystania i certyfikowana jakość

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że barierka ochronna Eva gwarantuje dziecku maksymalną ochronę. Produkt został wyposażony w blokadę zapobiegającą niekontrolowanemu składaniu. Pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji nawet wówczas, gdy maluszek na nią napiera. Model Eva posiada wytrzymałą i lekką konstrukcję, która pozostaje bezpieczna i przyjazna dla dziecka. Łagodnie wyprofilowane krawędzie powodują, że pociecha nie jest narażona na skaleczenia czy otarcia delikatnej skóry, natomiast zastosowanie przewiewnej siateczki zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w odgrodzonej przestrzeni łóżka. Poczucie komfortu korzystania z produktu podnosi materiał melanżowy o strukturze lnu. Barierka ochronna Eva została także wyposażona w przydatną kieszonkę, która pozwala zachować dostęp do drobnych akcesoriów bez konieczności wstawania w nocy.

Model Eva zostały poddany wieloetapowej weryfikacji oraz uzyskał certyfikat laboratorium badawczego SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Barierka ochronna objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Eva
Miejsce montażu:łóżko
Sposób montażu:wiercenie, produkt może być dodatkowo mocowany pasami
Szerokość montażowa:-
Wymiary produktu:148,5 x 36 x 42,5 cm
Waga produktu:2,56 kg
Funkcjonalność:otwieranie jednostronne; blokada; funkcja stałego otwarcia; dwa pasy zabezpieczające; regulacja pochylenia; łatwy montaż; przewiewna siatka
Materiały:metal, poliester 100%
Zestaw:barierka, pasy zabezpieczające, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF