HANNA - barierka ochronna

Barierka ochronna Hanna skutecznie zabezpiecza dziecko przed zsunięciem się z łóżka rodziców. Intuicyjny montaż i wysoki poziom oferowanego bezpieczeństwa sprawiają, że produkt podnosi komfort wypoczynku maluszka i opiekunów, a dzięki wytrzymałej aluminiowej konstrukcji będzie służyć użytkownikom przez długi okres.

Podwójne zabezpieczenie

Obok pasów SecureBelt barierka wyposażona jest także w mechanizm zapobiegający niekontrolowanemu składaniu się produktu.

Przewiewna siateczka

Model Hanna został wyposażony w przewiewną siateczkę, która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.

Najwyższa barierka

Barierka Hanna mierzy 66 centymetrów wysokości, co czyni ją jednym z najwyższych produktów w swojej kategorii.

Pasy do montażu

Pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji nawet wtedy, gdy dziecko napiera na nią swoim ciałem.

Łatwy montaż i skuteczne zabezpieczenie

Barierka ochronna Hanna zabezpiecza wygrodzoną przestrzeń, chroniąc dziecko przed zsunięciem się z łóżka. Jej wysokość wynosi aż 66 centymetrów, dzięki czemu pozostaje jedną z najwyższych barierek dostępnych na rynku. Montaż modelu Hanna odbywa się poprzez wsunięcie produktu pomiędzy materac i ramę łóżka lub przy użyciu zestawu śrub i uchwytów. Barierka całkowicie się składa, dzięki czemu nie trzeba jej demontować, gdy nie jest używana.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Lionelo Hanna została wyposażona w system StandSafe, który zapobiega niekontrolowanemu złożeniu się produktu, oraz w pasy utrzymujące ją w stabilnej pozycji. Produkt posiada wytrzymałą i lekką konstrukcję stworzoną ze stopu aluminium oraz przyjemne w dotyku obicie. Barierkę wyposażono w przewiewną siateczkę oraz praktyczną kieszeń na akcesoria.

Model Hanna przeszedł wieloetapową weryfikację i uzyskał certyfikat laboratorium badawczego SGS. Spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Barierka ochronna objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Hanna
Miejsce montażu:łóżko
Sposób montażu:wiercenie, produkt może być dodatkowo mocowany pasami
Szerokość montażowa:-
Wymiary produktu:148,5 x 36 x 65,5 cm
Waga produktu:2,8 kg
Funkcje:otwieranie jednostronne; funkcja stałego otwarcia; blokada; dwa pasy zabezpieczające; regulacja pochylenia; łatwa instalacja; przewiewna siatka
Materiały:metal, poliester 100%
Zestaw:barierka, pasy zabezpieczające, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF