HANNA - barierka ochronna

Barierka ochronna Hanna ma za zadanie chronić dziecko w czasie snu przed zsunięciem się z łóżka rodziców. Intuicyjny montaż i wysoki poziom oferowanego bezpieczeństwa sprawiają, że produkt podnosi komfort wypoczynku maluszka i opiekunów, a dzięki wytrzymałej aluminiowej konstrukcji będzie służyć użytkownikom przez długi okres.

Podwójne zabezpieczenie

Obok pasów SecureBelt barierka wyposażona jest także w mechanizm zapobiegający niekontrolowanemu składaniu się produktu.

Przewiewna siateczka

Model Hanna został wyposażony w przewiewną siateczkę, która dba o optymalną cyrkulację powietrza.

Najwyższa barierka

Barierka Hanna mierzy 66 centymetrów wysokości, co czyni ją jednym z najwyższych produktów w swojej kategorii.

Pasy do montażu

Pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji nawet wtedy, gdy dziecko napiera na nią swoim ciężarem.

Łatwy montaż i bezpieczny sen

Barierka ochronna Hanna powstała po to, by stać na straży bezpieczeństwa najmłodszych dzieci, które śpią wraz z rodzicami. Dzięki produktowi nie muszą oni niepokoić się ewentualnym zsunięciem się niemowlęcia z łóżka na podłogę. Lionelo Hanna starannie zabezpiecza wygrodzoną przestrzeń, dbając o sen maluszka i spokój rodziców. Cechą szczególną produktu jest jego wysokość, która wynosi aż 66 centymetrów, dzięki czemu pozostaje jedną z najwyższych barierek dostępnych na rynku. Znajduje zastosowanie przy każdym rodzaju materaca, oferując skuteczną ochronę.

Lionelo Hanna jest bardzo łatwa w montażu. Można ją zainstalować poprzez wsunięcie jej pomiędzy materac i ramę łóżka lub przy użyciu zestawu śrub i uchwytów dołączonych do produktu. Kiedy maluszek przebywa w oddzielnym łóżeczku, barierki nie trzeba demontować. Model Hanna całkowicie się składa, dzięki czemu posłanie rodziców łatwo wraca do pierwotnej formy.

Wysoki komfort korzystania i certyfikowana jakość

W przypadku barierki ochronnej wygoda i bezpieczeństwo używania zawsze idą ze sobą w parze. Dlatego zadbaliśmy o to, by Lionelo Hanna została wyposażona w szereg zabezpieczeń warunkujących jej skuteczność. System StandSafe zapobiega niekontrolowanemu złożeniu się produktu, a pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji, nawet jeśli maluszek napiera na nią całym ciężarem ciała. Model Hanna posiada wytrzymałą i lekką konstrukcję stworzoną ze stopu aluminium, która odporna jest na odkształcenia i dzięki temu ma szansę służyć dziecku oraz rodzicom przez długi okres. Barierka dysponuje przewiewną siateczką zapewniającą optymalną cyrkulację powietrza, a jej tapicerka wykonana jest z przyjaznego dla skóry dziecka materiału melanżowego o strukturze lnu. Dzięki lekkiej konstrukcji Lionelo Hanna pozostaje łatwa w przechowywaniu i transporcie. Z kolei podczas wyjazdów znajdzie zastosowanie jako znakomita alternatywa dla łóżeczka turystycznego. Barierkę wyposażono w przydatną kieszonkę, która pozwala zachować dostęp do drobnych akcesoriów bez konieczności wstawania w nocy.

Lionelo Hanna została poddana wieloetapowej weryfikacji, a także uzyskała certyfikat laboratorium badawczego SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Barierka ochronna objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Hanna
Miejsce montażu:łóżko
Sposób montażu:wiercenie / produkt może być dodatkowo mocowany pasami
Szerokość montażowa:-
Wymiary produktu:148,5 x 36 x 65,5 cm
Waga produktu:2,8 kg
Funkcje:otwieranie jednostronne; funkcja stałego otwarcia; blokada; dwa pasy zabezpieczające; regulacja pochylenia; łatwa instalacja; przewiewna siatka
Materiały:metal, poliester 100%
Zestaw:barierka, pasy zabezpieczające, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF