EVA - barierka ochronna

Barierka ochronna Eva dba o bezpieczny sen dziecka, chroniąc je przed zsunięciem się z łóżka rodziców. Łatwy montaż i wysokiej klasy rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa oraz komfort wypoczynku powodują, że produkt stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych łóżeczek.

Pasy do montażu

Pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji nawet wtedy, gdy dziecko napiera na nią swoim ciałem.

Podwójne zabezpieczenie

Obok pasów SecureBelt barierka wyposażona jest także w mechanizm zapobiegający niekontrolowanemu składaniu się produktu.

Przewiewna siateczka

Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w zagrodzonej części posłania.

Łatwa instalacja

Barierkę można zainstalować za pomocą śrub i uchwytów dołączonych do zestawu lub wsunąć ją między ramę łóżka i materac.

Łatwy montaż i bezpieczny sen

Barierka ochronna Eva skutecznie zabezpiecza przestrzeń łóżka. Produkt stanowi pomysłową alternatywę dla dziecięcych łóżeczek i jest bardzo łatwy w montażu. Prawidłowej instalacji barierki można dokonać poprzez wsunięcie jej pomiędzy ramę łóżka i materac lub montaż za pomocą śrub i uchwytów dołączonych do zestawu produktu. Model Eva można łatwo i szybko złożyć bez konieczności demontażu.

Wysoki komfort korzystania i certyfikowana jakość

Produkt został wyposażony w blokadę zapobiegającą niekontrolowanemu składaniu. Pasy SecureBelt utrzymują barierkę w stabilnej pozycji nawet wówczas, gdy maluszek na nią napiera. Model Eva posiada wytrzymałą i lekką konstrukcję o łagodnie wyprofilowanych krawędziach. Barierka została wyposażona w przewiewną siateczkę oraz przydatną kieszeń na drobne akcesoria. Obicie produktu wykonano z materiału melanżowego o strukturze lnu.

Model Eva przeszedł wieloetapową weryfikację oraz uzyskał certyfikat laboratorium badawczego SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Barierka ochronna objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Eva
Miejsce montażu:łóżko
Sposób montażu:wiercenie, produkt może być dodatkowo mocowany pasami
Szerokość montażowa:-
Wymiary produktu:148,5 x 36 x 42,5 cm
Waga produktu:2,56 kg
Funkcjonalność:otwieranie jednostronne; blokada; funkcja stałego otwarcia; dwa pasy zabezpieczające; regulacja pochylenia; łatwy montaż; przewiewna siatka
Materiały:metal, poliester 100%
Zestaw:barierka, pasy zabezpieczające, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF