IDA - torba do wózka

Uniwersalna torba Lionelo Ida łączy w sobie elegancję i praktyczne rozwiązania. Dzięki dużej pojemności i funkcjonalnemu rozmieszczeniu licznych kieszeni świetnie sprawdza się zarówno podczas spacerów, jak i weekendowych wyjazdów. Wysoka jakość wykończenia zapewnia trwałość produktu, a zestaw przydatnych akcesoriów powoduje, że torbę można używać w zróżnicowany sposób.

Wytrzymałe materiały

Torba została wykonana z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, które nie przepuszczają wilgoci do jej wnętrza.

Duża pojemność

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pojemność torby wynosi aż 20 litrów.

Liczne kieszenie

Produkt został wyposażony w wygodne wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na niezbędne akcesoria.

Zestaw akcesoriów

Lionelo Ida dysponuje bogatym pakietem dodatków, które sprawiają, że torba sprawdza się w każdych okolicznościach.

Praktyczne i wygodne rozwiązania

Lionelo Ida to bardzo pojemna torba typu Mommy Bag, która pomieści niezbędne akcesoria w postaci pieluszek, butelek czy nawilżanych chusteczek. Produkt został wyposażony w liczne kieszenie dające łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Do zestawu dołączono kompaktową matę do przewijania, kosmetyczkę na suwak, a także pasek do noszenia torby na ramieniu. Model Ida posiada także specjalne uchwyty umożliwiające wygodne mocowanie jej na rączce wózka.

Modny design i wysoka jakość

Uniwersalna torba Ida wyróżnia się modną stylistyką i wysokiej jakości wykończeniem z ekoskóry. Produkt został wykonany z wytrzymałej tkaniny zewnętrznej, a wzmocnione podszewki i podłoże skutecznie chronią przed przenikaniem wilgoci do wnętrza. Lionelo Ida została objęta dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Specyfikacja

Model:Ida
Waga produktu:0,62 kg
Wymiary produktu:50 x 35 x 24 cm
Funkcjonalność:2 kieszenie zewnętrzne zapinane na suwak; 2. zewnętrzne kieszenie boczne na akcesoria pielęgnacyjne; 1 duża kieszeń zapinana na suwak; 1 duża kieszeń zapinana na rzep; 2. termo kieszenie na butelki; możliwość przypięcia torby do wózka; możliwość noszenia torby na ramieniu; zapięcie na suwak
Materiały:100% poliester
Zestaw:torba, mata do przewijania, kosmetyczka, pasek do noszenia torby na ramieniu, uchwyty do mocowania do wózka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja: