loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

Zgłoś naprawę

scrolluj w dół

Klient indywidualny

Uwaga: Serwis nie przyjmuje zgłoszeń osobistych w siedzibie firmy przy ulicy Adama Kręglewskiego 1. Należy wypełnić zgłoszenie serwisowe w formularzu internetowym oraz wysłać sprzęt pod wskazany po wypełnieniu formularza adres.

Przejdź do formularza i poprawnie go wypełnij.

 

Po wypełnieniu formularza kliknij WYŚLIJ, formularz zostanie przesłany elektronicznie do serwisu.

 

Następnie wyświetli się informacja z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który należy wysłać paczkę. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki (w przypadku braku możliwości wydruku wystarczy zapisać na paczce numer naprawy RMA). Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane również na podany w formularzu adres email.

 

ZOBACZ INSTRUKCJĘ VIDEO

Ważna informacja: Serwis nie przyjmuje zgłoszeń osobistych w siedzibie firmy przy ulicy A. Kręglewskiego 1. Należy wypełnić zgłoszenie serwisowe w formularzu internetowym oraz wysłać sprzęt pod wskazany po wypełnieniu formularza adres.

Aby wysłać przesyłkę, wejdź na stronę lionelo.dhl24.com.pl:

  1. Wybierz adres serwisu, który pojawił się po wypełnieniu formularza.
  2. Wpisz numer naprawy, który został wygenerowany po wypełnieniu formularza, potwierdź zapoznanie się z regulaminem i wciśnij DALEJ.
  3. Wpisz swoje dane adresowe, z którego kurier ma odebrać paczkę.
  4. Wybierz termin odbioru i wciśnij ZAPISZ.
  5. Pojawi się potwierdzenie zamówienia kuriera. List przewozowy można pobrać klikając na wyświetlony odnośnik, zostanie on również wysłany na adres e-mail podany w danych nadawcy.

 

Jeśli istnieje konieczność otrzymania produktu zastępczego na czas naprawy, przejdź do Formularza wydania produktu zastępczego.

 

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

 

 

Firma BrandLine Group Sp. z o.o. realizuje usługę serwisową poprzez firmę Quadra Net Sp. z o.o. W związku z tym firma Quadra.net staje się Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej,  zebranych poprzez formularz umieszczony na stronie https://ql.quadra-net.pl/command/www.lioneloOrderForm. Jednocześnie firma BrandLine Group Sp. z o. o. staje się Procesorem przetwarzającym te dane w celu nadzorowania wykonania usługi serwisowej, kontaktu z Klientem.

 

Przejdź do formularza

Klient Biznesowy

Aby utworzyć zlecenie naprawy, należy przejść do formularza zgłoszeniowego klikając przycisk poniżej – Przejdź do formularza.

 

Następuje przekierowanie na stronę z logowaniem. Należy użyć własnego loginu i hasła, który otrzymali Państwo od nas. Jeżeli nie otrzymano takich informacji, proszę pisać na adres reklamacje@lionelo.com

 

Po zalogowaniu należy poprawnie wypełnić formularz.

 

Po wypełnieniu formularza i jego zatwierdzeniu pojawi się strona z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który trzeba wysłać reklamację. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie produktu do transportu. Przesyłki niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zgłoszenia mogą zostać nieodebrane przez serwis.

 

Status reklamacji można sprawdzać na stronie https://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto.

 

Jeśli hasło zostało zapomniane, należy wejść na stronę https://ql.quadra-net.pl i po trzykrotnym błędnym zalogowaniu z powodu złego hasła, pojawi się prośba o podanie loginu. Wtedy na adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający zmianę hasła. Po jego zmianie należy wrócić na stronę do zgłaszania naprawy i zalogować się.

 

 

Firma BrandLine Group Sp. z o.o. realizuje usługę serwisową poprzez firmę Quadra Net Sp. z o.o. W związku z tym firma Quadra.net staje się Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej, zebranych poprzez formularz umieszczony na stronie https://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto. Jednocześnie firma BrandLine Group Sp. zo.o. staje się Procesorem przetwarzającym te dane w celu nadzorowania wykonania usługi serwisowej, kontaktu z Klientem.

 

Przejdź do formularza

W razie pytań lub problemów związanych z logowaniem się i/lub wypełnianiem formularza, proszę pisać na reklamacje@lionelo.com