loading
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

Zgłoś naprawę

scrolluj w dół

Klient indywidualny

Przejdź do formularza i poprawnie go wypełnij.

 

Po wypełnieniu formularza kliknij WYŚLIJ, formularz zostanie przesłany elektronicznie do serwisu.

 

Następnie wyświetli się informacja z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który należy wysłać paczkę. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki (w przypadku braku możliwości wydruku wystarczy zapisać na paczce numer naprawy RMA). Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane również na podany w formularzu adres email.

 

ZOBACZ INSTRUKCJĘ VIDEO

 

Aby wysłać przesyłkę, wejdź na stronę lionelo.dhl24.com.pl:

  1. Wybierz adres serwisu, który pojawił się po wypełnieniu formularza.
  2. Wpisz numer naprawy, który został wygenerowany po wypełnieniu formularza, potwierdź zapoznanie się z regulaminem i wciśnij DALEJ.
  3. Wpisz swoje dane adresowe, z którego kurier ma odebrać paczkę.
  4. Wybierz termin odbioru i wciśnij ZAPISZ.
  5. Pojawi się potwierdzenie zamówienia kuriera. List przewozowy można pobrać klikając na wyświetlony odnośnik, zostanie on również wysłany na adres e-mail podany w danych nadawcy.

 

Jeśli istnieje konieczność otrzymania produktu zastępczego na czas naprawy, przejdź do Formularza wydania produktu zastępczego.

 

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

 

 

 

Przejdź do formularza

Klient Biznesowy

Aby utworzyć zlecenie naprawy, należy przejść do formularza zgłoszeniowego klikając przycisk poniżej – Przejdź do formularza.

 

Następuje przekierowanie na stronę z logowaniem. Należy użyć własnego loginu i hasła, który otrzymali Państwo od nas. Jeżeli nie otrzymano takich informacji, proszę pisać na adres reklamacje@lionelo.com

 

Po zalogowaniu należy poprawnie wypełnić formularz.

 

Po wypełnieniu formularza i jego zatwierdzeniu pojawi się strona z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który trzeba wysłać reklamację. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie produktu do transportu. Przesyłki niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zgłoszenia mogą zostać nieodebrane przez serwis.

 

Status reklamacji można sprawdzać na stronie http://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto.

 

Jeśli hasło zostało zapomniane, należy wejść na stronę http://ql.quadra-net.pl i po trzykrotnym błędnym zalogowaniu z powodu złego hasła, pojawi się prośba o podanie loginu. Wtedy na adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający zmianę hasła. Po jego zmianie należy wrócić na stronę do zgłaszania naprawy i zalogować się.

Przejdź do formularza

W razie pytań lub problemów związanych z logowaniem się i/lub wypełnianiem formularza, proszę pisać na reklamacje@lionelo.com