loading
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

Lionelo Assistance

scrolluj w dół
Lionelo Assistance

Czym jest Lionelo Assistance?

Lionelo Assistance to pakiet przyjaznych usług gwarancyjnych stworzony w trosce o potrzeby naszych Klientów. Zależy nam, żeby możliwie jak najlepiej zapewnić zadowolenie z zakupów, a także komfort w trakcie użytkowania. Każdy z Konsumentów otrzymuje pełen dostęp do Lionelo Assistance w momencie zakupu produktu bez dodatkowych opłat, jednocześnie zyskując możliwość skorzystania z pełnego systemu gwarancyjnego:

 

 1. Naprawa door-to-door. Ceniąc Twój czas i wygodę, oferujemy całkowicie darmową obsługę transportu wadliwego sprzętu z  domu do serwisu i z powrotem.  W praktyce oznacza to, że w celu oddania urządzenia do naprawy nie musisz ani na chwilę wychodzić z domu! Uszkodzony sprzęt odbiera nasz kurier, który  naprawiany jest w naszym autoryzowanym punkcie serwisowym   i trafia on z powrotem do Twojego domu. Wszelkie koszty zostają pokryte oczywiście przez nas.
 2. Produkt zastępczy (nie dotyczy Lionelo Care i Lionelo Educaion). Małe nieszczęścia zdarzyć się mogą każdemu. Na taką wyjątkową okoliczność oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego, w czasie kiedy towar będzie serwisowany. W momencie kiedy naprawa zostanie zakończona, Twój produkt Lionelo wróci do Ciebie z powrotem.
 3. Wydłużona gwarancja (nie dotyczy Lionelo Care i Lionelo Education). Standardowa gwarancja produktów wynosi średnio 12 lub 24 miesiące. Konsekwencja w koncentrowaniu się na jakości naszych produktów pozwoliła nam na wydłużenie okresu gwarancji do 36 i 60 miesięcy.

Instrukcja

Aby otrzymać produkt zastępczy, należy postępować wg poniższej instrukcji.

 

 1. Najpierw wypełnij formularz reklamacyjny na stronie www.lionelo.com.
 2. Wypełnij formularz wydania produktu zastępczego, zapoznając się wcześniej z poniższym regulaminem.
 3. Po otrzymaniu zgłoszenia producent wysyła, na podany w formularzu, adres produkt zastępczy kurierem DHL.
 4. Po naprawie serwis odsyła reklamowany produkt i zamawia jednocześnie kuriera po odbiór produktu zastępczego.

 

Zamów produkt zastępczy

Regulamin

Regulamin wydania produktu zastępczego

 

W przypadku pobytu produktu Lionelo w naszym serwisie, proponujemy naszym klientom możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego na czas naprawy.

 

 1. Produkt zastępczy nie przysługuje submarkom Lionelo Care i Lionelo Education.
 2. Produkt jest wypożyczany nieodpłatnie klientom, którzy zareklamowali produkt Lionelo.
 3. Produkt jest wypożyczany na podstawie wypełnionego formularza przez Klienta. Należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność podania modelu w formularzu reklamacyjnym oraz formularzu wydania produktu zastępczego.
 4. Producent wypożycza taki sam produkt, co reklamowany lub o podobnych parametrach.
 5. Klientowi nie wolno sprzedać ani rozporządzać produktem zastępczym.
 6. Od chwili odbioru produktu zastępczego, Klient ponosi całkowitą odpowiedzialność za skutki korzystania z produktu. Klient odpowiada za przypadkowe uszkodzenie i utratę produktu zastępczego.
 7. Zwrot produktu zastępczego następuje po naprawie reklamowanego produktu. Producent wysyłając naprawiony produkt, zamawia kuriera po odbiór produktu zastępczego.
 8. Producent Lionelo po odbiorze dokonuje oceny stanu technicznego zastępczego produktu.
 9. W ciągu 3 dni od daty odbioru producent może zgłosić Klientowi zastrzeżenia, co do stanu zwróconego produktu. Jeśli stan produktu uległ pogorszeniu (w szczególności, kiedy produkt został uszkodzony), producent zyskuje prawo do żądania od Klienta odpowiedniego odszkodowania. Klient będzie zobowiązany do zapłaty tego odszkodowania lub zakupu produktu za cenę odpowiadającej jego wartości.
 10. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody Klienta i osób trzecich:
  a. O charakterze utraconych korzyści i zysków.
  b. Spowodowane niewłaściwą obsługą produktu zastępczego, niewłaściwym jego transportem, składowaniem lub przechowywaniem.
  c. Będące następstwem posługiwania się produktem niezgodnym z jego instrukcją.
  d. Inne, które by powodowały utratę gwarancji na produkt zastępczy.